تجاوز مرد کرجی به نازگل ۶ ساله/ روباه پیر به دام افتاد!گزارش کردن صدای ایرانرسیدگی به این پرونده از آنجا آغاز شد که پدر و مادر دختر جوان با مراجعه به یکی از کلانتری های کرج از ناپدید شدن دخترشان به ماموران پلیس خبر دادند.

گفتند پیرمردی غذای نذری دخترم را با خود برده است

مادر این دختر در حالی که اشک می ریخت گفت: دخترم نازگل و دوستانش به دسته عزاداری جلوی در خانه نگاه می کردند که متوجه شدم دخترم ناپدید شده است و دوستان دخترم گفتند پیرمردی غذای دخترم را با خود به زیر برده است. به بهانه عرضه غذا

نجات کودک توسط مرد کارتن خواب

در حالی که موضوع ناپدید شدن نازگل در دستور کار پلیس کرج قرار داشت، مدتی بعد مرد مقوایی جسد نیمه جان دختر جوانی را که در کنار جاده افتاده بود در حوالی شرکت سرم سازی مشاهده کرد. مرکز درمانی Terin او را از مرگ حتمی نجات داد.

روایت نازگل از روز حادثه

وقتی نازگل پیدا شد پدر و مادرش خودشان را به بیمارستان رساندند و نازگل تحت مداوا قرار گرفت. نازگل که به شدت مجروح شده بود و لحظات تلخ و ناگواری را تجربه کرده بود، گفت: با بچه ها به هیئت عزاداری نگاه می کردم که پیرمردی آمد و گفت که دارم غذا می دهم، همراهش رفتم و بعد دهانم را گرفت. و در پی اظهارات نازگل مبنی بر اینکه کارآگاهان جنایی به بررسی خیابان های اطراف خانه نازگل که به دوربین مداربسته متصل شده بود، به خانه اش رفت و پس از تلاش های مستمر در نهایت توانستند رد پای روباه پیر را شناسایی کنند.

همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی کرج در یک عملیات غافلگیرانه پیرمرد شرور را دستگیر کنند.

بر اساس این گزارش، روباه پیر برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی کرج قرار دارد.

روباه پیر که از زنده ماندن نازگل شوکه شده بود پس از دستگیری پس از بازجویی های فنی لب به اعتراف گشود و با اعترافاتش بود که راهی دادسرا شد. به زندان برده شود. بازپرس برای این متهم شیطان صفت مجازات اشد پیش بینی کرد.

۶ عمل جراحی سخت روی او انجام شده است

به گزارش صدای ایران نازگل ۶ ساله این روزها در حال گذراندن دوره درمان است که طبق اعلام کادر پزشکی ۶ عمل جراحی سخت بر روی وی انجام شده است. نازگل در این مدت دردهای زیادی را متحمل شده است اما بیشترین درد، مشکلات روحی است که بر او وارد شده است.

پدر و مادر نازگل به شدت نگران آینده و سلامت دختر خردسال خود هستند.

بر اساس این گزارش، روباه پیر برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی کرج قرار دارد.