بیسبال، اپلیکیشن آب و هوا و مایک مک کی


کلمات بن دانگان

اوج نیمه پنجم است و نتیجه ۳-۲ به سود تیم میزبان است. را
آبجو جاری است، بادام زمینی ها می ترکند، و جمعیت در هر استادیوم معلق است. اما بعد، از دور متوجه شدم که ابرهای تیره شروع به تشکیل شدن کردند.

بازی ای که به ساعت زمان اعتقادی ندارد وقتی صحبت از مادر می شود اکنون در ساعت است
طبیعت خلق و خو آیا ابرها به این سمت می روند یا فقط عبور خواهند کرد و
از بازی صرف نظر کنیم؟

مانند بسیاری از لیگ های بزرگ بیسبال، یک بازی به عنوان یک بازی رسمی سازماندهی در نظر گرفته می شود اگر ۴ و نیم راند تکمیل شود و تیم میزبان جلوتر باشد، یا اگر پنج راند کامل انجام شود.

اگر قبل از این نقطه باران ببارد، مسابقه به تعویق می افتد و در زمان دیگری به پایان می رسد. اگر هر زمان بعد از این نقطه باران ببارد، بازی تمام شده در نظر گرفته می شود و نتیجه نهایی است.

ریسک در این مرحله بالاست. هر قدم مهم است. در بین حملات، همه به تلفن های خود می چرخند تا بتوانند رادار را بررسی کنند تا مشخص کنند طوفان در کدام سمت حرکت می کند.

این روزها هر کسی حداقل یک اپلیکیشن هواشناسی در گوشی خود دارد. در این لحظات همه ما هواشناس هستیم. دانش قدرت است و ما آن را در کف دست خود داریم.

اما همیشه اینطور نبود.

زمانی بود که اطلاعات آب و هوا فقط از طریق خبرگزاری های محلی قابل دسترسی بود. روزنامه معمولاً هر روز پیش بینی چاپ می کند، اما تلویزیون محلی بود
کانال های خبری که در آن می توانید به روز رسانی ها را در طول روز دریافت کنید.

مایک مک کی اولین هواشناسی بود که به یاد دارم. او در WBTV در شارلوت، وابسته به شبکه CBS شهر کار می کرد. وقتی صحبت از همه اخبار محلی می شود، WBTV در حال رشد، کانال ما – منبع قابل اعتماد ما – بوده است. این چیزی است که مک کی را ساخته است برای ما آب و هوا

سپس کانال هواشناسی آمد. آن را در سال ۱۹۸۲ راه اندازی شد، اما ما آن را تا سال ۱۹۸۶ دریافت نکردیم. آن زمان بود که والدین من جهشی بزرگ در تلویزیون کابلی انجام دادند. ما فقط برای بسته کوچک حدود بیست کانال ثبت نام کردیم، اما خوشبختانه، The Weather Channel بخشی از خط بود.

ما قبلاً می دانستیم که کانال آب و هوا چقدر عالی است، زیرا پدربزرگ و مادربزرگ ویرجینیا قبل از آن مشترک تلویزیون کابلی شده بودند. و وقتی می گویم تلویزیون کابلی دارند، منظورم این است که همه کانال ها را دارند. از جمله MTV، Nickelodeon و USA Network. اینها بهترین ها بودند، اگر ده ساله بودی.

کانال هواشناسی قوانین بازی را تغییر داده است. دیگر لازم نیست منتظر اخبار محلی باشید تا بفهمید منطقه شما چه چیزی در انبار دارد. فقط باید منتظر می ماندی تا دست کوچولو ۸ را بزند. مهم نبود که دست بزرگ چه می کند.

عنوان این قطعه به درستی بود: «محلی در هشت». در طول چند دقیقه آینده شما شرایط فعلی، پیش بینی دقیق برای دو روز آینده و سپس کار بزرگ – پیش بینی هفت روزه را دریافت خواهید کرد! همه اینها را موسیقی متن کنی جی و همه دوستان جازش برای شما به ارمغان آورده است.

اطلاعات آب و هوای بد زمانی که از طریق صداهای آرام ساکسیفون کنی جی ارائه می شد چندان بد به نظر نمی رسید.

کانال هواشناسی نحوه درک ما از آب و هوا را در دهه ۱۹۸۰ تغییر داد. با این حال، امروز دیگر فقط یک کانال نیست – یک برند است. مهمتر از آن، این یک برنامه در تلفن من است – یک برنامه بسیار گسترده در آن زمان. این به من امکان می دهد به همه چیزهایی که باید در یک فایل بدانم دسترسی داشته باشم
لحظه – دما، رادار، نقطه شبنم، زمان طلوع و غروب خورشید و موارد دیگر. حتی می توانم تعداد گرده ها را در بهار پیگیری کنم.

در نتیجه عادات تماشای من تغییر کرد. من دیگر یک کانال خبری محلی ندارم که نامش را ببرم. منابع من از تعداد انگشت شماری از رسانه های خبری است – و به ندرت شامل تماشای آنها در تلویزیون می شود.

امروز، مثل گذشته به مایک مک کی نیازی ندارم. اما ما
شما هنوز به آن نیاز دارید، به خصوص زمانی که هوای سخت شروع می شود و به سمت ما می رود، چه طوفان یا طوفان برفی. داشتن صدایی آگاه و معتبر که شما را از طریق عدم قطعیت راهنمایی کند، همچنان می تواند آرامش بخش باشد.

باب دیلن در آن زمان حق داشت و امروز هم حق دارد. ما دیگر نیازی به هواشناسی نداریم که بدانیم باد کجا می وزد. یک برنامه برای این وجود دارد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر