به همه چیز فکر کنید


چند روزی است که از همه 30 سال خداحافظی کرده ام. تعداد زیادی از آنها وجود دارد که در واقع به این فکر می کنم که دوباره تلاش کنم.

اما قبل از شروع تمرین ، می خواهم کمی در مورد دلایل ادامه وزن خود صحبت کنم. چند روز بد قطعاً دلسرد کننده است ، اما این پایان راه نیست. علاوه بر تکرار دلایل قدیمی ، چندین دلیل جدید نیز دارم.

1. من واقعاً از یک همکار الهام گرفتم که اعلام کرد برای صعود به کوه کیلامانجارو در یک جماعت جدید به تعطیلات می رود! باید به خاطر می آوردم که کجا بود و کجا بود ، اما می دانستم که عالی است. بله ، می دانید … بلندترین کوه جهان و بلندترین کوه آفریقا. NBD بنابراین من عاشق پیاده روی هستم ، اما ما به طور کلی مسیرهای بسیار ساده ای را در محلی انجام می دهیم. گاهی اوقات ما در یک مکان کمی فنی تر یا کوهستانی تر از آنچه قبلاً عادت کرده بودیم قرار می گیریم ، اما من در مقایسه با چیزی مانند MK قدیمی قدم های کودکانه بر می دارم. حتی قدم های نوزاد. مراحل جنینی! در تابستان ، من بسیار مفتخرم که به بالای کوه اولگا ، در جنوب ورمونت رسیدم. به سادگی از ارتفاع 3500 پایی شرمنده ، موقعیت کوهستانی پیدا می کند. کیلامانجارو بیش از 19000 نفر دارد!

به هر حال ، همه اینها بدان معناست ، می دانید که اگر می خواستم روزی با عجله به کیلمانجارو بروم ، می توانم. من می خواهم از نظر بدنی به اندازه کافی خوب باشم ، حتی اگر نازک و مرتب نباشد. در واقع ، من قصد ندارم لاغر و تیز باشم. اگر هدفمند هستم … نسبتاً مناسب. فلاپی دیسک کمتر کمتر.

2. وقتی تصمیم می گیرم یک تغییر شغلی بالقوه در علوم و / یا تحقیقات زیست محیطی ایجاد کنم ، متوجه می شوم که کار کردن در این زمینه (به معنای واقعی کلمه) با سطح مناسب تناسب اندام – صرف نظر از این که در چه زمینه ای تمرکز کنم ، به نفع من خواهد بود. در (به صورت مجازی) به عنوان یک انسان خلاق با رنگ پشم ، این از کجا آمده است؟ از ماه مه ، من در بخش پیشنهادات و پیشنهادات در یک شرکت خدمات محیط زیست کار می کنم و تمام حرفه های جالب موجود را که این شرکت انجام می دهد و حتی انجام نمی دهد ، می خوانم. دانستن قبل در مورد هر سال ، شرکت من به هر کارمندی که مایل است موضوعات مربوط به کار خود و / یا به نفع شرکت را مطالعه کند ، 5،250 دلار کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد. من فریلنسر نیستم ، بنابراین فکر کردم چقدر خوب است که یک حرفه ای باشم دانشمند نوعی؟ در پایان بازی ، احساس می کردم باور نکردنی است که در حرفه ام به چپ بپیچم و چقدر از سختی بازگشت به مدرسه لذت خواهم برد. علم و ریاضی من را می ترساند ، اما شاید من هرگز در دبیرستان یا کالج به آنها فرصت کافی ندادم. (من در زیست ، شیمی و هندسه در دبیرستان خوب بودم. اما در مورد علوم زمین یا تریگ از من سوال نکنید ، لطفا!)

3. من تا پایان سال گذشته به پوشیدن زیباترین لباسی که می توانستم بپوشم ، ادامه می دهم. به طوری که. زیاد. و تنها چیزی که این روزها می پوشم یک لباس یکدست مشکی و جوراب شلواری است. برای این کار ، من بسیار حوصله و ناامید شدم. من و همسرم امروز پیامی در مورد مکانهای دشوارمان نوشتیم (البته من غذا می خورم) و او گفت: “ای کاش می توانستید به وزن سال گذشته برگردید زیرا می دانم که شما را فریب داده است. احساس بهتری داشته باشید.” و او کاملا درست. و نه چندان دور. 40 پوند در این مرحله؟

4. اگرچه هرگز جرات انجام این کار را نداشتم ، اما دوست دارم دوباره شروع به دویدن کنم. اما با وجود اینکه در گذشته بیشتر دویده بودم ، می ترسم این کار را انجام دهم تا دوباره به 300 کیلوگرم برسم. (من اکنون بزرگتر هستم ، اووی. همچنین ، “دویدن” من مانند پیاده روی بسیاری از مردم است ، بنابراین شما به آنجا بروید.)

به هر حال من دلایل بسیار خوب و مشروع دارم و این را مدیون خودم هستم. بنابراین وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید