به دستیار پارک و تفریح ​​نیازمندیم


شهر دالاس به دنبال یک فرد ورزشکار برای پر کردن موقعیت دستیار پارک و تفریح ​​است. این سمت برنامه ریزی برنامه های ورزشی و تفریحی، هماهنگی، تسهیل گری و پشتیبانی اداری اداره پارک ها و تفریحات را انجام می دهد.

مهارت های خدمات مشتری عالی مورد نیاز است. متقاضی در حفظ برنامه ها، امکانات و رویدادها تحت هدایت مدیر پارک ها و تفریحات کمک خواهد کرد. دانش قابل توجهی از منابع، مواد، قوانین بازی، تجهیزات و امکانات مورد استفاده در یک برنامه تفریحی عمومی؛ از جمله نگهداری لازم از زمین ها و امکانات ورزشی مورد نیاز است. و همچنین بهره برداری از تجهیزات تعمیر و نگهداری استاندارد (موبرها، دستگاه های اصلاح رشته، درگ های میدانی و غیره). برنامه کاری مستلزم شب ها، آخر هفته ها و تعطیلات مکرر است.

فارغ التحصیلی از یک کالج یا دانشگاه دو ساله با مدرک کاردانی در تربیت بدنی، مدیریت بازرگانی، یا رشته های نزدیک. یا ترکیبی معادل تحصیل و تجربه مورد نیاز است. مدرک لیسانس با کار درسی اصلی در مدیریت تفریح، تربیت بدنی یا رشته مرتبط و تجربه قابل توجه در برنامه نویسی تفریحی ترجیح داده می شود. داشتن گواهینامه CPR و کمک های اولیه باید ظرف ۶ ماه پس از استخدام به دست آید.

محدوده استخدام برای این موقعیت ۳۹,۱۸۸ دلار تا ۴۳,۵۷۷ دلار DOQ است، با ۵٪ افزایش پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره آزمایشی ۶ ماهه. مزایا شامل مراقبت های بهداشتی، بازنشستگی، ۴۰۱k، بیمه عمر و طول عمر است.

درخواست ها و شرح شغل کامل را می توان در دفاتر اداری شهر دالاس واقع در ۲۱۰ N. Holland St., Dallas, NC 28034 یا از وب سایت شهر www.dallasnc.net دریافت کرد. همه درخواست ها باید به ۲۱۰ N. Holland St., Dallas, NC 28034 ارسال شوند یا به [email protected] ایمیل شوند. برنامه های دریافت شده تا ۵ آگوست ۲۰۲۲ اولین بررسی را دریافت خواهند کرد.