بهترین مکمل برش عضلات


بهترین مکمل های بدنسازی برای از دست دادن عضلات | از چه مکمل هایی برای برش عضلات استفاده کنیم؟

مکمل ها یک گلوله جادویی برای کاهش چربی نیستند ، اما ترکیب آنها با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی می تواند به شما در کاهش وزن سالم کمک کند. اول از همه ، رژیم باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. وقتی مطمئن شدید که رژیم غذایی بهینه است ، می توانید تمرین خود را کامل کنید. برای سوزاندن چربی به ماهیچه نیاز دارید. این باعث می شود قسمت دوم معادله کاملاً قانع کننده باشد تمرینات قلبی آنچه انجام می دهید (میزان فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). وقتی به آموزش خود متصل می شوید ، آماده آخرین قسمت پازل هستید: بهترین مکمل های تناسب اندام برای از دست دادن عضلات!

از چه مکمل هایی برای برش عضلات استفاده کنیم؟

رشد اندام باریک در ورزشگاه یا آشپزخانه؟ خوب ، هر دو مکان مورد نیاز است. کاهش وزن و کاهش وزن به معنی از دست دادن چربی اضافی و عضله سازی است ، بنابراین بسته به سطح تناسب اندام شما ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای کاهش درصد چربی بدن و حفظ توده عضلانی بیشتر است. این امر باعث می شود ماهیچه های شما به دلیل مقدار بسیار کمی از چربی در بدن از طریق پوست قابل مشاهده باشند. برای کاهش وزن ، درصد چربی بدن باید بین 6 تا 10 درصد باشد. چربی برای اندامهای حیاتی ضروری است. بنابراین درصد چربی کمتر از 6٪ برای مدت طولانی توصیه نمی شود. برای یافتن درصد چربی و ماهیچه بدن به همراه درصد آب و توده استخوانی می توانید از آزمایش تجزیه و تحلیل ترکیب بدن استفاده کنید.

بسیار ویتامین

گزارش شورای تغذیه مسئول (CRN) بهترین مکمل های تمرین بدنی برای چرخه برش و عضله سازی نشان داد:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (ترجیحاً با مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (به عنوان مثال ، کلسیم یا اسید فولیک) اثرات مثبتی را نشان داده است که می تواند در طیف وسیعی از مناطق مرتبط با سلامتی اندازه گیری شود. “


البته وقتی صحبت از رژیم گرفتن می شود ، بعضی اوقات برخی از مواد مغذی ضروری را از غذاهایی که از رژیم غذایی خود حذف می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جداسازی ماهیچه ها

همانطور که احتمالاً می دانید ، اسیدهای آمینه بلوک های سازنده پروتئین هستند. هنگامی که شما یک غذای پروتئینی می خورید ، به اسیدهای آمینه تبدیل می شود که به اندازه کافی کوچک هستند تا جذب جریان خون شوند و آمینو اسیدهای زنجیره ای کوتاه می شوند. این آمینو اسیدها طیف گسترده ای از تأثیرات را بر بدن دارند ، از ساختن و ترمیم بافت ها تا تولید مواد شیمیایی که مغز ما را به بهترین نحو حفظ می کند و در عین حال به شما انرژی مورد نیاز برای به حداکثر رساندن تمرینات خود را می دهد. روند نیز از نظر علمی ثابت شده است که آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAAs) به سرعت تولید ATP را بهبود می بخشد و حجم سلول را افزایش می دهد و با جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز ، از خستگی جلوگیری می کند. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند اتساع عروق را افزایش دهید ، که می تواند منجر به جذب و جذب بهتر پروتئین و افزایش سطح هورمون های رشد شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی

BCAE یکی از بهترین مکمل های ورزشی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی ها است زیرا از کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) جلوگیری می کند و توده عضلانی را حتی در غیاب کالری حفظ می کند. فقط بدانید که این مکمل برای مدت زمان برش ماهیچه ها باعث افزایش انرژی ، بازیابی ماهیچه ها و تنظیم سیستم ایمنی می شود.

این بهترین مکمل پروتئینی برای کاهش آب بدن و برش بدن است

پروتئین آن بلوک های لازم برای تولید اسیدهای آمینه مورد استفاده برای ساخت بافت ماهیچه ای را در اختیار بدن قرار می دهد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین آن را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از ترکیب کل اسید آمینه و غلظت مناسب برای عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف منظم پروتئین با ورزش منجر به عضله سازی پایدار می شود.

اگر به تناسب اندام خود جدی هستید ، از مصرف مکمل های پروتئینی خودداری کنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی وحشتناک و عظیم باشد. اما نگران نباش! اگر می خواهید هنگام سوزاندن چربی (یا حداقل حفظ توده عضلانی) عضله بسازید ، این س ariseال ممکن است ایجاد شود. از چه مکمل هایی برای برش عضلات استفاده کنیم؟ پروتئین جدا شده بهترین انتخاب است. این امر دو دلیل دارد:

  1. هر پروتئین جدا شده حاوی بیش از 90 درصد پروتئین است
  2. این یک پروتئین کامل با 9 اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست آمینو اسید تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری و 9 مورد دیگر ضروری هستند. اسیدهای آمینه ضروری موادی هستند که بدن قادر به تولید آنها نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، با مصرف مکمل ها از منابع غذایی یا در دنیای مدرن داده می شود. پروتئین V جدا شده یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی همه 9 اسید آمینه ضروری است. آنها همچنین حاوی مقدار بسیار زیادی پروتئین در هر وعده هستند ، به این معنی که شما گرمای خود را برای پرکننده ها یا کربوهیدرات ها هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی آن باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و وقتی نوبت به کاهش وزن می رسد ، دقیقاً همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید. مطالعات نشان می دهد که مکمل های غنی از پروتئین آن باعث کاهش چشمگیر وزن ، کاهش درصد چربی بدن و تقویت فیبرهای عضلانی می شود.

حتما بخوانید: راهنمای جامع مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

مطالعات نشان می دهد که سطح گلوتامین در بدن پس از ورزش شدید تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به عنوان سوختی برای سیستم ایمنی بدن به گلوتامین متکی است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل های گلوتامین می توانند تجزیه ماهیچه ها را به حداقل برسانند ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشیده و یکی از بهترین مکمل های ورزشی برای تقویت عضلات هستند. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این آمینو اسید وابسته است. اگر بدن عضلات را از گلوتامین برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا محافظت از سیستم ایمنی محروم کند ، ممکن است کاتابولیسم یا تجزیه ماهیچه ها رخ دهد. مکمل گلوتامین البته برای محافظت از ماهیچه ها مهم است – نه برای از دست دادن!

دوره برش چربی سوزی را تکمیل می کند

ترموژنیک به معنای واقعی کلمه افزودنی های چربی سوز است (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش برای از بین بردن روغن های ترموژنیک وجود دارد:

  • آنها به خوبی می دانند که بافت چربی سرسخت باز می شود و اجازه می دهد چربی در حین ورزش وارد جریان خون شود.
  • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل کمک می کند ، بنابراین بدن شما گرم می شود و در نتیجه کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

L-Arginine / Nitric Oxide Booster قبل از تمرین

اکسید نیتریک گردش خون را کنترل می کند و پیام ها را بین سلول های عصبی منتقل می کند. اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد زیرا افزایش جریان خون به رساندن مواد مغذی بیشتر به ماهیچه ها و ایجاد عضله در هنگام استرس کمک می کند. مکمل های حاوی آرژنین به تازگی به دلیل توانایی آنها در تولید آرژنین نیتریک اکسید ، توانایی آنها در پاکسازی رادیکال های آزاد و همچنین توانایی آنها در نشان دادن سلول های ماهیچه ای ، ترشح هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. تصور می شود که آرژنین به دلیل توانایی در گشاد شدن رگ های خونی و سنتز پروتئین برای رشد ماهیچه ها مهم است.

یک مکمل ، یکی از این مواد ، عروق (پمپ ها) را گشاد می کند و در نتیجه میزان اکسیژن و مواد مغذی را که به سلول های شما می رسد افزایش می دهد. داشتن کمی کافئین در مکمل (اگر به مواد محرک حساس نیستید) نیز می تواند به انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن ماهیچه های اطراف عروق کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر باز شوند. باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. دلیلی وجود دارد که چاقی با فشار خون بالا مرتبط است. در واقع ، دلایل متعددی وجود دارد که باعث تجمع بافت چربی در عروق می شود. این فشار زیادی به قلب وارد می کند زیرا باید خون را کمتر در جهت ایده آل مجبور کند.

حالا تصور کنید که در حال گسترش راه هستید. این همان چیزی است که اکسید نیتریک دریافت می کند ، خواه شریان های شما به طور کلی سالم باشند یا نه. تقویت کننده های نیتریک اکساید مکمل هایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. وقتی خون به راحتی وارد عضلات می شود ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده های اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپ باور نکردنی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO نمی تواند تحمل فرد را نسبت به ورزش های فیزیکی افزایش دهد. به طور کلی ، این می تواند طول تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل ورزشی برای شل شدن عضلات است

به نظر من ، این یکی از کم ارزش ترین مکمل های موجود در بازار است. دو روش اصلی وجود منیزیم وجود دارد مکمل های دوره برش برای جابجایی:

  1. خستگی عضلات را کاهش داده و استقامت بدنی را افزایش می دهد
  2. کیفیت خواب را بالا ببرید تا بدن شما بهبود یابد و روز بعد تکرار شود

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و در سراسر جهان یافت می شود. این یک عنصر شیمیایی است که آن را مهم می کند. در واقع منیزیم در هر سلول بدن شما وجود دارد. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نگرانی این است که تقریباً از هر دو ایرانی یک نفر منیزیم کافی دریافت نمی کند. اگرچه ظاهر چندان زیبایی ندارد! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. نشان داده شده است که به ساخت انرژی ، ذخیره پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی و حتی افزایش عملکردهای مغزی مانند یادگیری و حافظه کمک می کند.

دلیل دوم برای لیست منیزیم تأثیر عمیق بر عادات خواب است. به طور خاص ، نشان داده شده است که گلیسینات منیزیم به تولید ملاتونین (ماده شیمیایی اصلی خواب بدن) ، افزایش مدت زمان خواب ، بازده خواب و کاهش “بیداری صبح زود” کمک می کند. اگر در تلاش برای شروع یک سبک زندگی سالم جدید هستید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر خسته است. کلید بهبودی طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز مجدداً تنظیم مجدد کنید ، و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین مکمل های چربی سوزی و در عین حال افزایش حجم

مکمل ال کارنیتین برای برش و جداسازی ماهیچه ها

L-carnitine یک اسید آمینه است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما همچنین تأثیر مثبتی بر عملکرد مغز دارد. کاهش چربی چیزی است که باعث می شود این مکمل بسیار مورد استفاده قرار گیرد بهترین مکمل های بدنسازی برای حجم ماهیچه ها معلوم است و دلیل موجهی دارد. در یک مطالعه ، دو گروه از ورزشکاران مقایسه شد. یک گروه 2 گرم کربوهیدرات L-carnitine با قند بالا در صبح قبل از ورزش مصرف کردند ، در حالی که گروه دوم فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد که گروهی که از ال کارنیتین استفاده می کردند 55 درصد چربی بیشتری را در حین ورزش شدید سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلانی ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین راه برای مصرف ال کارنیتین کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که برای ورود ال کارنیتین به سلول های ماهیچه ای ، سطح انسولین باید به میزان قابل توجهی بالاتر باشد و باید برای بهترین نتیجه در اینجا مصرف شود.

برای مشاهده مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید مکمل های تربیت بدنی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ شیمی دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید