بمب های پیتزا قلع مافین + منوی هفتگی – Prevention RD


روز کارگر آخر هفته آمد و رفت و به طور رسمی ، به نظر می رسد بهار تمام شده است. مدرسه در منطقه ما فردا از اینجا شروع می شود ، بنابراین روز کارگر من در آغاز کلاسها برچسب گذاری شد – برچسب زدن به لوازم مدرسه ، گذاشتن برچسب اتوبوس روی کوله پشتی ها و انجام دسته جمعی تکالیف بهاری در آخرین روز بهار.

البته ، هر کسی که در همان روز مدرسه را شروع کند کمی مرتب و مرتب خواهد بود ، بنابراین شی ساعت 1 بعد از ظهر شروع می کند.خیابان پایپر روزهای چهارشنبه و جمعه این هفته به K می رود ، چهارشنبه مدرسه تولد اوست چه دختر خوش شانس است که اولین روز مدرسه را به عنوان تولد داشت! ما هم برای تولدش وسایل را آماده کردیم و آماده کردیم.

قبل از اینکه امروز به بلوغ برسیم ، توانستیم از یک روز استخر و یک بازی با چندین قایق لذت ببریم که تا دیروز و امشب ادامه داشت. اما هنوز هوا ، مخصوصاً عصرها و صبح ها ، کاملاً شبیه پاییز بود.

ما شنبه شب از یک بازی فوتبال کالج در صفحه بزرگ زیرزمین ، پر از آبجو ، تنقلات و بغل سگ لذت بردیم. پس از اقامت قبل از خواب ، ما از باخت ایلینی در UTSA بیشتر ناراحت شدیم – ugggh. اما هنوز لذت بردن از بازی فوتبال کالج در عصرها لذت بخش بود. وقتی شما تیمی هستید که مثل ایلینی برای همیشه می جنگد ، زمان های اولیه به ندرت رخ می دهد

در آغاز روز ، زمان زیادی را در آشپزخانه گذراندم. من یک مخلوط چک خیار شور تهیه کردم (ارزش وبلاگ را ندارد اما خوب است!) ، تکرار کوکی های شادی بادام ، مقدمه ای بر مسابقه فلفل امسال ، و این بمب های پیتزا. آنها یک روز در رادار من بودند و تا آنجا که من می دانم ، خدمه من آن را دوست خواهند داشت.

من هوشمندانه دستور غذا را دو برابر کردم. آنها از همه لذت بردند و از همه چیز لذت بردند. حتی بقیه وعده های غذایی آخر هفته دوام نیاورد! اگرچه کمی طول می کشد تا آنها را بچرخانیم ، اما ارزش تلاش را دارد. من شگفت زده بودم که چقدر خوب ظاهر شدند. آنها برای دوستداران پیتزای من یک چیز معمول خواهند بود!

عناصر

 • اسپری آشپزی نچسب

 • 1 کیلو خمیر پیتزا آماده ، در دمای اتاق

 • 1 1/3 فنجان سس مارینارا ، تقسیم شده

 • 6 تکه پنیر موزارلا تازه ، به 12 قسمت برش دهید

 • 24 برش نارگیل ، از وسط نصف کنید

 • 4 قاشق غذاخوری کره ، آب شده

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر سیر

 • 2 قاشق غذاخوری پنیر پارمزان رنده شده

 • 2 xq ادویه ایتالیایی

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 375 درجه گرم کنید. یک قالب نان را با اسپری نچسب بخارپز کرده و کنار بگذارید.
 2. با چاقو خمیر را به 12 قسمت مساوی برش دهید. یک توپ بچرخانید و سپس یک دایره 3-4 اینچی ایجاد کنید. 1 قاشق چایخوری ماریناد ، 1/2 اونس پنیر و 4 نصف پپرونی را در وسط قرار دهید.
 3. لبه های دایره را خم کرده و خرج کنید تا گلوله شود ، ماریناد ، پنیر و فلفل را به وسط خمیر اضافه کنید. با مواد باقی مانده این کار را تکرار کنید و 12 بمب پیتزا تشکیل دهید.
 4. در یک کاسه کوچک ، مایکروفر کنید تا کره ذوب شود. پودر سیر را بزنید. هر بمب پیتزا را در کره بغلتانید و در یک تابه نان آماده قرار دهید.
 5. هر بمب پیتزا را روی ادویه های پارمزان و ایتالیایی قرار دهید.
 6. به مدت 15-20 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شود بپزید. قبل از سرو با 1 فنجان ماریناد باقی مانده (گرم شده در مایکروویو) از فر خارج کرده و بگذارید 5 دقیقه خنک شود.

یادداشت

بنابراین دستور العمل کمی اقتباس شده از The Kitchn

اطلاعات تغذیه:

درآمد: 12
اندازه خدمات: 1 بمب پیتزا تهیه شده با مارینارا

مبلغ هر سرویس:
کالری: 174چربی کل: 7.3 متر مربعکلسترول: 21 میلی گرمسدیم: 365 میلی گرمکربوهیدرات ها: 19.2 سعمر: 1.0 qقند: 1.7 سپروتئین: 7.4q

فصل فوتبال مبارک اینجا! از تمام غذاهای سرگرم کننده لذت ببرید!

منوی هفتگی: 5-9 سپتامبر

 • یکشنبه: ناهار در استخر – پایان فصل
 • دوشنبه: مرغ و کدو سرخ شده با سیب زمینی پخته و سالاد
 • سهشنبه: سالاد اسفناج توت و مرغ (+ چوب ماهی برای بچه ها)
 • چهار شنبه: گلدان + کیک ادامام و شکلات برای دختر تولد!
 • پنج شنبه: استوانه های کاهو Tex-Mex

برای ایمن بودن ،

دیدگاهتان را بنویسید