بزرگترین ورزشگاه قاره برای عموم بازگشایی شدتاریخ انتشار:

روز سه شنبه ، 12 اکتبر ، ورزشگاه FNB ژوهانسبورگ برای اولین بار از مارس 2020 به استقبال هواداران خود رفت. ورود رایگان و محدود به کسانی بود که ثابت کردند واکسینه شده اند. با توجه به بلیت جام جهانی 2022 بین تیم ملی و اتیوپی ، تنها 2000 صندلی برای این مسابقه فوتبال اختصاص داده شده است. این بافانا بافانا بود که 1-0 در حضور هوادارانش به پیروزی رسید تا از لذت بسیار کمی برخوردار شود.

با خبرنگار ما در ژوهانسبورگ ، آهنگ رومین

پوسته ای خالی طرفداران خود را پیدا کرد. مامان جوی از لباس و گریم خود رونمایی کرد که برای طرفداران روز بسیار خوبی است. ” کریسمس زودرس است! من بسیار خوشحالم که در مقابل بافانا بافانا هستم تا از آنها حمایت کنم ، در استادیومی هستم که در آن خانه دوم ، غذایم ، زندگی ام را دارم. »

عملیات خانه باز ، که معمولاً فقط 2000 بلیط برای 94000 صندلی دارد ، باعث ناامیدی شده است. ” فقط 2 000 ؟ نه ! نه ، بابا کافی نیست ، شما باید اندازه را افزایش دهید ، در بازی بعدی! »

بافانا احساسی که هوگو بروس ، مربی بافانا به اشتراک گذاشت: ” ورزشگاه فوق العاده ای است. حیف است مخاطب نداشته باشید. امروزه 2000 نفر وجود دارد ، اما ما آنها را نمی بینیم. »

این مسابقه اولین مورد واکسیناسیون اجباری بود. اول ، شاید ، تعمیم گذرنامه واکسیناسیون. نظر مورد قبول طرفداران مانند خورا ملنگا: ” من فکر می کنم این چیز خوبی است ، ما چاره دیگری نداریم ، این زندگی ماست ! ای کاش مردم واکسینه می شدند تا ما بتوانیم بیشتر برگردیمبه »

یکی از طرفداران گفت که او روز قبل واکسینه شده بود تا به بازی بپیوندد. این دقیقاً همان چیزی است که دولت امیدوار است.

also همچنین ببینید: تقویم و نتایج جام ملت های آفریقا 2021

دیدگاهتان را بنویسید