برگزاری نشست سران قوا به میزبانی رئیس جمهور/ ضرورت تقویت نظم و آرامش در همه بخش هابه گزارش صدای ایران سران قوا اعلام کردند: امروز دشمن سعی دارد فعالیت مراکز علمی و تحقیقاتی و فضای تولیدی و خدماتی را مختل کند و جلوی پیشرفت کشور را بگیرد.

سران سه قوه در نشست مشترکی که بعدازظهر امروز شنبه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، مهم ترین مسائل و موضوعات کشور را مورد بررسی قرار دادند.

در این دیدار آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اجعی رئیس قوه قضائیه با اشاره به روند رو به رشد اقتصاد کشور، بر ضرورت تقویت نظم و امنیت کشور اشاره کردند. صلح در همه بخش ها به ویژه محیط کسب و کار و مراکز تولیدی. با حمایت فعالان اقتصادی تاکید کردند.

سران قوا همچنین با اشاره به اینکه امروز دشمن تلاش می کند فعالیت مراکز علمی و تحقیقاتی و فضای تولید و خدمت به مردم را مختل کند و جلوی پیشرفت کشور را بگیرد، تصریح کرد: بنابراین وظیفه همه دستگاه هاست. و سازمان ها باید همکاری و تعامل داشته باشند. در راستای اجرای سیاست ها و برنامه های دولت و ناکام گذاشتن دشمنان در رسیدن به اهدافشان است.