برگزاری دادگاه اغتشاشگر/جنایات محمد قبادلو/ ۵ مامور را کشت و یک نفر را به شهادت رساند.گزارش کردن صدای ایران از رکنا، جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات تعدادی از اغتشاشگران اخیر صبح شنبه ۱۶ آبان به ریاست قاضی سلواتی در دادگاه عمومی و انقلاب تهران با حضور مستشاران دادگاه، متهمان و وکلای آنها، جمعی از افسران نیروی انتظامی که در درگیری با اغتشاشگران مجروح شده بودند و خانواده شهدای امنیت بازداشت شدند.

در کیفرخواست صادره از سوی نماینده دادستان، یکی از متهمان به نام محمد قبادلو فرزند محمدعلی با برخورد گسترده با مأموران نیروی انتظامی با برخورد به خودروی سواری پیکان سفید که منجر به فساد مالی در این زمین شد، مجرم شناخته شد. شهادت وحید کرم پور حسنوند و مجروحیت وی. ۵ افسر پلیس شده است، در چنگال عدالت گرفتار شده است.

نماینده دادستان با حضور در جایگاه ضمن قرائت کیفرخواست متهم محمد قبادلو گفت: متهم با استفاده از دستگاه تیر سفید به ماموران موتورسیکلت پلیس که در حال انجام ماموریت برای حفظ امنیت بودند، هنگام زیر گرفتن آنها حمله کرد که منجر به شهادت وحید کرم پور حسنوند و مجروحیت وی. تعدادی از افسران پلیس منصوب شدند.

بر اساس نظریه پزشکی قانونی، شهید کرم پور بر اثر اصابت ضربه شدید به سر و له شدن بافت مغز دچار خونریزی شد و دلیل شهادت وی نیز همین است.

در ادامه جلسه پدر شهید سعید وحید کرم پور حسنوند در جایگاه قرار گرفت.

پدر شهید کرم پور خطاب به متهم، حمایت آمریکا و اسرائیل از اغتشاشات اخیر را محکوم کرد و گفت: چرا پسرم را کشتید؟ پول گرفتی چه کسی تو را مجبور به این کار کرد؟

وی خطاب به قاضی گفت: برای این فرد اشد مجازات را می طلبم.

سپس فرمانده افسران حادثه مذکور که از ناحیه پای راست نیز مجروح شده بود در جایگاه حاضر شد و گفت: ۳۰ شهریور بود که ماموریتی از سوی سلسله مراتب برای حفظ امنیت و جلوگیری از وقوع به ما اعزام شد. از ناهنجاری ها

وی افزود: ما ماموریت خود را انجام دادیم، حدود ساعت ۱۲ صبح بود که قرار بود به مقر خود برگردیم که ناگهان صدای مهیبی به گوشم خورد و برگشتم تا ببینم چه اتفاقی افتاده و ناگهان توسط یک دستگاه خودرو زیر گرفته شدم. ماشین.”

افسر فرجا گفت: روی زمین دراز کشیده بودیم، شهید کرم پور نفس می کشید، می خواستم نزد ایشان بروم که دیدم پای راستم به شدت آسیب دیده است.

وی از رئیس دادگاه خواست برای متهم اشد مجازات تعیین کند.

در ادامه جلسه دادگاه، نمایندگان حقوقی فرجا با حضور در جایگاه از رئیس دادگاه خواستار اشد مجازات برای متهم شدند.

شکایت کاذب
اما امروز در کمال تعجب فیلمی از شکایت مادر محمد قبادلو در فضای مجازی و رسانه معند منتشر شده است که در آن گفته می شود عدالت برای محمد قبادلو اجرا نشده و از حضور وکیل محروم شده و دادگاه حکم خود را صادر کرده است. قبادلو در همان جلسه اول جان باخت. صادر شده و قرار است به زودی حکم اجرا شود. مادر محمد قبادلو که یک پلیس جوان را به قتل رساند و به مردم استمداد کمک و حمایت می کند، دستگاه قضایی را به عدم رعایت عدالت اسلامی متهم می کند.

پیگیری ها نشان می دهد که محمد قبادلو در جلسه دادگاه متهم به قتل یک افسر پلیس بوده اما هنوز حکمی برای وی صادر نشده است.

همچنین قوه قضائیه فیلمی از جلسه دادگاه منتشر کرده است که در آن محمد قبادلو صراحتا به عمل مجرمانه خود اعتراف می کند و حتی اقدام قبلی خود را مبنی بر حضور در شهرستان سقز برای ایجاد اغتشاش فاش می کند.