برنامه های شبکه ورزش جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام شدگزارش کردن صدای ایرانسینا معتضدی مدیر شبکه ورزش در خصوص برنامه هایی که قرار است برای بازی های جام جهانی از این شبکه پخش شود به خبرنگار مهر گفت: برنامه ای در شبکه ورزش داریم که مدتی است شروع شده و تا زمانی که روی آن تمرکز خواهیم کرد. شروع بازی های جام جهانی شامل پخش برنامه هایی از دوره های مختلف جام جهانی است.
وی ادامه داد: در این برنامه با نام «تا جام جهانی» که هر شب ساعت ۲۲:۳۰ پخش می شود، ابتدا خلاصه ای از دوره های مختلف جام جهانی را پخش می کنیم و سپس مسابقات کامل را پخش می کنیم.
مدیر شبکه ورزش همچنین از مستندهای مرتبط خبر داد و گفت: ساعت ۱۶ باکس پخش مستند هم داریم و مستندهای ساخته شده درباره جام جهانی را پخش می کنیم. این مستندها از شنبه تا چهارشنبه پخش می شود و پخش آن تا پایان تابستان ادامه دارد.
وی درباره ویژه برنامه های مربوط به پوشش جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز گفت: برای این مناسبت استودیوهای متعددی خواهیم داشت که استودیوی اصلی آن در تهران است و این ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ از ابتدای سال جاری آغاز می شود. مرداد ماه که تخصصی و با جزئیات جام جهانی خواهد بود. و ۳۲ تیم حاضر در آن را بررسی می کند. قرار است یک استودیو در کیش داشته باشیم تا مهمانان ویژه خارجی و داخلی را به آنجا دعوت کنیم.