رژیم لاغری سریع

بررسی کنفرانس بهار ۲۰۲۲ Obesity Medicine


دکتر جنیفر انگ تجربه خود را از کنفرانس بهار چاقی ۲۰۲۲ در آتلانتا، GA به اشتراک می گذارد.

بالاخره بهار در راه است، پس با آن شتاب، دیگر منتظر نمانید و بیایید هم اکنون داروی چاقی را “بهار عمل کنیم”. کنفرانس بهاری انجمن پزشکی چاقی (OMA) در آتلانتا به تازگی به پایان رسیده است، اما امیدواریم، تمام ارتباطات و اطلاعات هیجان انگیزی که از این کنفرانس به دست آورده اید، به پیشرفت درمان شما برای بیماران مبتلا به چاقی کمک کند. اگر فرصتی برای رفتن یا ثبت نام در کنفرانس مجازی پیدا نکرده اید، ضبط ها به صورت آنلاین برای خرید از وب سایت آکادمی OMA در دسترس خواهند بود، اگرچه بهترین کار این است که این کار را در زمان واقعی تجربه کنید.

کنفرانس بهاری با مجموعه‌ای عالی از سخنرانان، به‌ویژه سخنران اصلی دکتر جیسون فانگ، که به همه ما درباره روزه‌داری متناوب/خوردن با محدودیت زمانی آموزش داد، آغاز شد. او پاتوفیزیولوژیکی را روشن کرد که چگونه این رژیم غذایی راحت، رایگان و محبوب می تواند به بیماران مبتلا به چاقی ما کمک کند و چگونه به بیماران خود در این مورد مشاوره دهیم، مسیرهای پیچیده هورمونی را به غذاهای آماده ساده تقسیم کنیم و در عین حال همه چیز را شوخ طبع نگه داریم. من اهمیت پایین نگه داشتن سطح انسولین برای تسهیل کاهش وزن را یاد گرفتم و اینکه چگونه روزه گرفتن با رژیم کم کربوهیدرات (در بین روزه ها) راهی عالی برای انجام این کار است. به راحتی، شنیدن دیدگاه او در مورد مقاله اخیر در مورد روزه متناوب که در سراسر اخبار پخش شد، خوب بود.

نکات برجسته دیگر عبارتند از سخنرانی پویا دکتر میشل لوک در مورد تمرینات روی صندلی در افراد دارای محدودیت، و همچنین بحث دکتر کارولین فرانکاویلا در مورد مدیریت وزن در دوران بارداری و توصیه های دکتر کیت وارنی در مورد درمان چاقی در زنان یائسه و یائسه. بیایید توصیه های جیل راتانافروک، FNP-BC را در مورد هدایت درمان در بیماران آسیایی مبتلا به چاقی فراموش نکنیم. غذا ارتباط عمیقی با فرهنگ دارد و من از هر کمکی که می توانم برای کمک به بیمارانم برای انتقال عادات غذایی چاقی به عادات غذایی سالم تر و در عین حال وفادار ماندن به فرهنگ خود استقبال می کنم. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برخورد با قومیت های مختلف در کاهش وزن هستید، مقالات میزگرد اخیراً منتشر شده در مورد این موضوع را از مجله Obesity Pillars نیز بررسی کنید. در پایان، مدل یک‌اندازه برای همه منتشر شده است، و کنفرانس بهاره به ما راهنمایی‌های تخصصی در مورد نحوه درمان گروه متنوعی از بیماران مبتلا به چاقی که به شدت مورد نیاز است، داده است.

با افزایش سریع شیوع چاقی در چند سال گذشته، همه ما می‌توانیم از کمک بیشتری برای بیماران خود استفاده کنیم. خوشبختانه، همانطور که توسط دکتر لوئیس آرون توضیح داده شد، در مورد داروهای جدید هیجان انگیزی مانند تیرزپاتید و بیماگروماب که در خط لوله قرار می گیرند، یاد گرفتیم. من همچنین از شنیدن نحوه تنظیم درمان دارویی خود برای فنوتیپ های مختلف چاقی، از دکتر آندرس آکوستا، خوشحال شدم. آیا زمان هیجان انگیزتری برای درگیر شدن در درمان چاقی وجود دارد؟ ما شاهد بسته شدن شکاف بین کاهش وزن ناشی از روش های جراحی و داروها هستیم. حال، اگر بتوانیم این داروها را نیز تحت پوشش بیمه قرار دهیم، آن گیلاس در بالاست.

آیا زمان هیجان انگیزتری برای درگیر شدن در درمان چاقی وجود دارد؟

جنیفر نگ، MD، Dipl. ABOM

با تکرار دعوت دکتر کتی کوئین به اقدام در طول کنفرانس، همه ما می‌توانیم حمایت بیشتری انجام دهیم، به‌ویژه با برنامه‌های بهداشتی ایالتی خود. آمار تکان دهنده است – کمتر از نیمی از برنامه های بهداشتی کارکنان دولتی داروهای ضد چاقی را پوشش می دهند. بیایید کمک کنیم تا در مورد اهمیت پوشش دارویی توسط بیمه، به ویژه با داروهایی که به طور فزاینده ای در دسترس هستند، صحبت کنیم. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، پیوستن به یک کمیته OMA، مانند کمیته حمایت یا کمیته توسعه را در نظر بگیرید. ما باید روی استفاده از قدرت و تخصص خود به عنوان متخصصان پزشکی برای کمک به هدایت سلامت عمومی در درمان چاقی کار کنیم.

در حالی که کارهای زیادی برای انجام باقی مانده است، با این حال، این همه کار نیست و هیچ بازی در کنفرانس های OMA وجود ندارد. این کنفرانس‌ها همیشه فرصت‌های فراوانی را برای هم‌نشینی و ملاقات با سایر ارائه‌دهندگان داروهای چاقی فراهم می‌کنند. استقبال از عضویت مورد انتظار این کنفرانس بهاری با پس زمینه ای از آکواریوم زیبای جورجیا برگزار شد. این یک تجربه کاملاً سورئال بود، خوردن غذای خوب و گپ زدن با خوش‌آمدترین و دوستانه‌ترین گروهی از متخصصان پزشکی که تا به حال ملاقات کرده‌ام، در حالی که با مخازن ماهی‌های عجیب و غریب احاطه شده بودم. در مورد کسانی که به دنبال «فیزیکی‌تر شدن» هستند، پیاده‌روی صبحگاهی و دویدن سرگرم‌کننده، به رهبری روسای سابق OMA، دکتر. دبورا هورن و کریگ پریماک، فعالیت‌های غیرقابل چشم پوشی بودند. آنها همچنین راه های عالی برای دیدن آتلانتا بودند، تقریباً مانند تورهای خصوصی در منطقه مرکز شهر (از جمله مناظری مانند پارک المپیک صد ساله، استادیوم مرسدس بنز و مرکز CNN).

با هر کنفرانس OMA که به آن می روم، همیشه احساس نشاط می کنم و سرشار از ایده های جدید برای بازگرداندن به بیمارانم هستم – آتلانتا نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر عضو OMA هستید و اخیراً به کنفرانسی نرفته‌اید، مطمئن شوید که برای کنفرانس بعدی به ما بپیوندید تا فرصتی برای ارتباط و تبادل نظر با متخصصان برجسته جهان در پزشکی چاقی و سایر پزشکان همفکر داشته باشید. همچنین می تواند در این زمان هیجان انگیز وارد عمل شود. و اگر عضویت OMA ندارید، منتظر چه چیزی هستید؟

با هر کنفرانس OMA که به آن می روم، همیشه احساس نشاط می کنم و سرشار از ایده های جدید برای بازگرداندن به بیمارانم هستم – آتلانتا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

جنیفر نگ، MD، Dipl. ABOM