بررسی مالی سال نو – MCCS Cherry Point


از مرکز MCCS

شکرگزاری، کریسمس، و شلوغی و شلوغی فصل تعطیلات، مردم را در طول سال جدید مشغول می کند. برنامه ریزی مالی احتمالا در صدر لیست هیچ کس نیست. دلایل مختلفی برای اولویت دادن به تصمیمات برنامه ریزی مالی و املاک وجود دارد.

در اینجا چند پیشنهاد برای اقدام در صورت لزوم قبل از رفتن بیش از حد در سال وجود دارد. با احساس اعتماد به نفس و مسئولیت در قبال سلامت مالی خود به سال ۲۰۲۲ بروید.

  1. مشارکت را به حداکثر برسانید. از تخفیف های مالیاتی موجود و مشارکت های کارفرمای مشابه استفاده کنید.
  2. بیایید تغییر شکل روث را در نظر بگیریم. واجد شرایط مشارکت در حساب بازنشستگی فردی Roth (IRA) نیستید؟ به یک IRA سنتی کمک کنید، سپس پول را به Roth IRA منتقل کنید.
  3. اتفاقات زندگی. سپاه تفنگداران دریایی رویدادهای شخصی و حرفه ای زیر را به عنوان نقاط اقدام آموزش مالی (FEAP) شناسایی کرده است که نیاز به ملاقات با مدیر مالی شخصی (PFM) دارد:
    • پیوستن، ورود اولیه یا دسترسی به اولین ایستگاه وظیفه، دسترسی به هر ایستگاه وظیفه بعدی، ترفیع، تاریخ سررسید در یک طرح پس انداز (TSP) و پرداخت مستمر طبق بخش ۳۵۶ از عنوان ۳۷.
    • ازدواج، طلاق، تولد اولین فرزند، آموزش قبل از اعزام/بعد از اعزام، نقاط انتقالی در خدمت اعضا (یعنی از جزء عادی به جزء ذخیره، جدایی از خدمت یا بازنشستگی).
  1. نگاه داشتن طرح های فعلی املاک و مستغلات. مطمئن شوید که طرح‌های املاک، از جمله وصیت‌نامه، امانت و وکالت‌نامه برای مراقبت‌های بهداشتی قابل اجرا هستند.
  1. بررسی اسناد بیمه. بیمه نامه های خانه، خودرو و زندگی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بیمه نامه ها پوشش مناسبی را ارائه می دهند، یا اینکه آیا فرانشیزها نیاز به تعدیل دارند.
  2. بررسی ذینفع. دوبار بررسی کنید که آیا نام‌ها باید در حساب‌ها اضافه یا به‌روزرسانی شوند. محروم کردن تصادفی از همسر فعلی یا یکی از اعضای خانواده بسیار رایج است.

تماس با a متخصص مدیریت مالی شخصی و همین امروز نسبت به مدیریت مالی اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر