با ماکسیما خداحافظی کنید / رونمایی از ورسا و سنترا


با ماکسیما خودروی محبوب شرکت نیسان خداحافظی کنید

نسخه فعلی مدل موتور احتراق داخلی در حال خروج از نمایشگاه‌ها است، اما این نام می‌تواند برای خودروی خودروی جدید این خودروساز باشد که در سال‌های آینده وارد بازار می‌شود، باز می‌گردد.

نسل هشتم ماکسیما در سال ۲۰۱۶ سر و صدای زیادی به پا کرد. زیبایی شناسی آن مورد ستایش قرار گرفت و فضای داخلی مجلس آن با پیر شدن مدل به لطف ارتقاهای متعدد در طول زمان به بهبود ادامه داد.

در طول دهه هشتم در بازار، فروش خودروهای بزرگ به شدت کاهش یافته است که تا حد زیادی به دلیل محبوبیت فزاینده خودروهای کاربردی اسپرت (SUV) است.

زمانی که در سال ۲۰۱۳ بیش از ۵۹۰۰۰۰ مدل از ماکسیما به مشتریان آمریکایی فروخته شد به بالاترین حد خود یک دهه رسید، نیسان امسال چهلمین سالگرد سدان ماکسیما را با یک نسخه ویژه جشن سالگرد گرفت.

خودروهای بزرگ و انبوه سال‌ها در حوزه مصرف‌کنندگان قدیمی و محافظه‌کارتر بوده‌اند. با توجه به اینکه اکثر اکثر مردم اکنون بازنشسته می شوند و ثابت می شوند (یا اصلاً رانندگی نمی کنند)، بازار این خودروها به تکرار حجم فروش گذشته کاهش یافته است. همچنین، بسیاری از مسافران مسن‌تر دریافت می‌کنند که مدل‌های کراس اوور راحت‌تر به داخل و خارج می‌شوند و بهتر را می‌بینند که به راننده ارائه می‌دهند، و این امر از بخش خودروهای بزرگ را تسریع می‌کند.