باغ بین نوزاد و مرد با بسته ویدئویی Amazon Prime!


باغ بین نوزاد و مرد با بسته ویدئویی Amazon Prime!

22 نوامبر 2020 –
این پست توسط BabbleBoxx از طرف Amazon Prime Video تأمین می شود ، اما مانند همیشه ، همه کلمات و ایده ها از آن من است.

——————————————

من بسیار صادق خواهم بود … من از سنین کودکی سگ ها را دوست داشتم و آنها را از کودکی بسیار می خواستم ، اما تا زمانی که سگ خودم را نداشتم ، نمی توانستم پیوند واقعی شما را با هر یک از شما احساس کنم. دیگر

IMG_3011

برای کسانی که ما را شخصاً می شناسند ، می دانیم که ما بچه نجات خود کیتا را می ستاییم (اگرچه چهره او در تصویر بعدی نشان داده نمی شود ، بله ، او واقعاً می خواست بازی را ادامه دهد!).

IMG_3127

در خیابان های می سی سی پی یافت شد و سپس توسط افراد باورنکردنی در تعهد سگ در نیوهمپشایر بزرگ شد. من ماه ها تحقیق کردم تا نوزاد آینده مان را پیدا کنم و وقتی با تصویری از او در وب سایت مواجه شدم ، می دانستم که او باید مال ما باشد.

IMG_2865

میزان محبت ما به این دختر بی نظیر است و ما صفحات و تصاویری در صفحه رول دوربین خود داریم تا ثابت کنیم چقدر دوست داریم همه کارهایی که او انجام می دهد.

IMG_2833

کیتا می داند چه موقع ناراحت ، شاد ، مضطرب یا ترسیده ایم. او دقیقاً همان احساسی است که ما داریم ، و ما همان احساسی هستیم که داریم. او در بخشهای مساوی قوی ، دلسوز و دوست داشتنی است ، اما بسیار حساس ، جالب و مستقل است.

ترکیب Whippet Greyhound + Beagle (ما فکر می کنیم) یک ورزشکار بد و سریع است. من سعی کردم با او رقابت کنم و هر بار می بازم.

IMG_2927

ما همیشه به شوخی می گفتیم که مسابقه چابکی را با پاهای بلند و سرعت مناسب خود در هم می کوبیم ، اما او از هر مانع یا تونلی که سعی می کنیم از آن عبور کنیم می ترسد … بعد از درمان آن را درمان کنید.

IMG_3075

من هنوز معتقدم که اگر به درستی تربیت شود ، او دارای پتانسیل زیادی خواهد بود ، اما همچنان می تواند در تمام طول روز راه برود ، بدود ، تعقیب کند و بو بگیرد.

IMG_3046

او دوست دارد سعی کند لذت ها را از کنار تونل بدست آورد ؛]

در مدت اقامت بیشتر در خانه ، بیش از یک فیلم مستند Corey & I تماشا کردم ، و همیشه بیشتر احتمال دارد که وقتی حیوان دارم ، فیلمی را انتخاب کنم.

من بسیار هیجان زده هستم که آن را به لیست ما اضافه کنم و به نسخه اصلی آمازون به نام Package نگاه کنم!

IMG_2792

این مجموعه که توسط لیندسی ون دارنده مدال طلای المپیک و لوسی میزبان سگ میزبانی می شود ، توسط گروهی از دوازده سگ و انسان در یک ماجراجویی حماسی در بسیاری از قاره ها میزبانی می شود.

IMG_2779

پک یک مجموعه جهانی جدید است که روابط غیرقابل رقابت بین سگ ها و همراهان انسان را به نمایش می گذارد.

IMG_2878

اولین نمایش بسته در 20 نوامبر انجام شددر آمازون پرایم ویدئو ، در بیش از 240 کشور و سرزمین ، دو نفر برنده یک جایزه 750،000 دلاری برای تغییر زندگی ، یک جایزه 500،000 دلاری برای برندگان و 250،000 دلار اضافی برای خیریه حیوانات انتخابی خود دریافت خواهند کرد. عشق !!).

علاوه بر این ، این بسته 250 هزار دلار به بسیاری از موسسات خیریه و نجات حیوانات در هر کشور در طول فیلمبرداری اهدا کرد و به انتقال این پول به سگ ها و عزیزان آنها در سراسر جهان کمک کرد.

IMG_2777

برای کسب جوایز نقدی برای خود و موسسات خیریه ، تیم ها باید نقاط قوت و ضعف یکدیگر را درک کنند و ثابت کنند که قوی ترین پیوند را در بسته دارند.

IMG_3037

دو نفره سگ و انسان با چالش های سرگرم کننده و مهیجی روبرو خواهند شد که توسط دامپزشکان معتبر و متخصصان معتبر سگ همراه گروه در سفرهای هیجان انگیز آنها تهیه می شود و مطمئن می شوند که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

آنها حتی این جعبه شیرین پر از چیزهای مورد علاقه کیتا را ارسال کردند و پمپ شد.

IMG_2991

من بسیار هیجان زده بودم که عروسک را در آغوش بگیرم و این سریال را تماشا کنم و می دانم که همه شما آن را دوست خواهید داشت!

IMG_2965

متأسفیم ، من سعی می کنم لیندسی ون و لوسی بعدی با سگم باشم که از تونل ها در حال حرکت می ترسد.

IMG_3099

به شما وفادار باشید

xo Kasey

عکسهای مایکل @ the.photographygirls

می توانید از مقالات بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید