بازسازی آشپزخانه: رویکرد درست را حفظ کنید


کلمات بری هیز

کاش بازسازی آشپزخانه به همان راحتی که در تلویزیون به نظر می رسد بود. طراح و پیمانکار ناز ظاهر می شود و ایده هایی را با صاحب خانه در میان می گذارد و در طول ۳۰ دقیقه، برخی از دیوارها فرو می ریزند، برخی از کاشی ها بالا می روند، و با هزینه ای اندک، آشپزخانه ای تازه بازسازی شده نمایان می شود … کامل است. با کاپ کیک اگر تا به حال تغییر شکل داده اید، می دانید که این روش کار نمی کند. صدها تصمیم برای گرفتن وجود دارد و آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست! در اینجا سه ​​قانون وجود دارد که به جلوگیری از دیوانه کردن این فرآیند کمک می کند.

ارتباط کلید است

کلید یک نوسازی شاد طراحی خوب، یک پیمانکار قابل اعتماد و ارتباطات گسترده در طول فرآیند است. با آرایشگر خود در مورد نحوه استفاده خانواده از آشپزخانه، نیازها، خواسته ها و بودجه خود صحبت کنید. یک طراح خوب می داند که چگونه پول خود را عاقلانه تخصیص دهد، کجا پس انداز کند و کجا ولخرجی کند. به همین ترتیب، پیمانکار و طراح شما باید در مورد فرآیند، زمان بندی و هزینه با شما صادق باشند. آنها همچنین موظف هستند که در مورد اینکه چه کاری و چه زمانی انجام خواهند داد شفاف باشند. کار کردن با کسی که می گوید “سه شنبه ساعت ۸ اینجا خواهم بود” بسیار آسان تر است تا اینکه به طور مبهم کار کنید: “برمی گردیم تا آن را درست کنیم.” اگر در طول هر بخشی از فرآیند نگرانی دارید، صحبت کنید. همیشه بهتر است اکنون بپرسید و بعداً تعجب کنید که چرا کاشی ها در جهت اشتباه قرار گرفته اند!

یک برنامه عالی داشته باشید و به آن پایبند باشید

والدین من اخیراً آشپزخانه خود را بازسازی کردند تا خانه خود را بفروشند و من به دلیل همه‌گیری COVID-19 نتوانستم برای کمک به آنها مراجعه کنم. آنها می دانستند که من در محل کار بسیار مورد انتقاد قرار می گیرم، بنابراین گفتند اجازه می دهند پیمانکار آنها را راهنمایی کند. آنها بسیار متعجب بودند که پیمانکار آنها کمک بیشتری به طراحی نکرد، چیزها “درجا” کنار هم قرار گرفتند و نتیجه نهایی آنطور که آنها تصور می کردند نشد. اما پیمانکاران طراح نیستند و طراحان پیمانکار نیستند. طراح شما باید یک طرح منسجم ارائه دهد، اما زمانی که دیوارها جابجا می شوند و لوله کشی جابجا می شود، این خدمات گارانتی پیمانکار است. حتی ممکن است به یک مهندس سازه و یک معمار نیاز داشته باشید. هنگامی که یک برنامه اجرایی پیمانکار را در دست گرفتید، به آن پایبند باشید! یک مشتری شب قبل از آمدن نقاش با من تماس گرفت و با هیجان به من گفت: “فکر می کنم باید جزیره را سیاه تزئین کنیم. دوستم به من می گوید که من از رنگین پوست در جزیره می میرم.” می دانستم که عشق او به فیروزه هیچ چیز زودگذری نیست، بنابراین او را متقاعد کردم که به طرح اولیه پایبند باشد. مانند
وقتی نقاشی کشیده شده را دید، از من تشکر کرد که به او اجازه ندادم آن را تغییر دهد. اگر با طراح و پیمانکار خود به یک طرح عالی رسیده اید، به آن پایبند باشید و دیگر به پینترست نگاه نکنید!

منتظر سورپرایز باشید

شگفت انگیزترین چیز در مورد روند بازسازی این است که هیچ شگفتی وجود ندارد. معمولاً چند دست‌انداز در جاده وجود دارد: کاشی‌ها رنگ نادرست دارند، قطعات لوله‌کشی به تأخیر می‌افتد، و ممکن است برقکار یک اورژانس خانوادگی داشته باشد. زندگی اتفاق می‌افتد و هر چه افراد و بخش‌های بیشتری در بازسازی نقش داشته باشند، بدتر می‌شود. در پروژه‌ای که با آن مشورت می‌کردم، یک پیمانکار کاشی‌های آشپزخانه را بیرون کشید تا لایه دیگری از کاشی در زیر آن پیدا کند که پیش‌بینی یا بودجه‌ای برای آن نداشت. در یکی دیگر از بازسازی‌های آشپزخانه، مشتریان در آخرین لحظه مدل یخچال را تغییر دادند و در نگاه قبلی متوجه شدند که دیگر در کابینت جا نمی‌شود! سورپرایز پیش خواهد آمد، اما با برنامه ریزی خوب و یک تیم مجرب، می توان با هر مشکلی برخورد کرد!

برنامه ریزی خوب و ارتباطات قوی برای موفقیت تقریباً هر پروژه ای حیاتی است، به خصوص در مورد بازسازی خانه. شما یک طراح می خواهید که یک برنامه منسجم بر اساس نظرات شما ایجاد کند و شما را در طول فرآیند راهنمایی کند و یک پیمانکار که آن برنامه را اجرا کند و شما را در مورد پیشرفت و برنامه به روز نگه دارد. در نهایت، هنگامی که برنامه خود را به پایان رساندید، به آن پایبند باشید. مهم نیست که چند دست انداز در امتداد جاده وجود دارد، نور روشنی در انتهای تونل وجود دارد و شما آشپزخانه جدید خود را دوست خواهید داشت.


بری هیز یک طراح داخلی معتبر و متخصص رنگ واقعی است. این برای کارهای طراحی و مشاوره رنگ از طریق شرکت طراحی هارلو هیز در دسترس است. او را در فیس بوک یا اینستاگرام برای نکات تزئینی دنبال کنید یا www.harlowhaysdesign.com را بررسی کنیدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر