باربی را با رژیم غذایی برای کاهش وزن در 7 روز در جنرال موتورز بسازید


وقتی نام جنرال موتورز را می شنوید ، می توانید به فکر یک کارخانه خودروسازی یا حتی یک دستگاه مکانیکی باشید. با این حال ، باید بگوییم که این نام یکی از محبوب ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که می توانید تنها در 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید. اگر به خود می گویید کاهش وزن بیش از حد در این مدت کوتاه می تواند به شما صدمه بزند ، شما درست نمی گویید و کاملا حق با شماست. در حقیقت ، اکثر افرادی که از این رژیم استفاده می کنند یا باید در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند ، یا از اضافه وزن و رژیم طولانی مدت خسته شده اند. این مقاله از من و رژیم غذایی برای آگاهی از تمام اطلاعات لازم در مورد رژیم اصلی جنرال موتورز است. سپس به ما بپیوندید.

رژیم کاهش وزن جنرال موتورز و تاثیر آن بر بدن

رژیم جنرال موتورز یکی از سریع ترین و محبوب ترین رژیم های کاهش وزن در جهان است که حدود 7 کیلوگرم در هفته کاهش می یابد. هدف از این رژیم این است که میزان کالری دریافتی بدن را با خوردن 7 وعده غذا در روز کاهش دهد ، که منجر به کاهش وزن برای انسان می شود.
علاوه بر کاهش وزن ، رژیم غذایی اصلی GM سموم را در طول رژیم کاهش می دهد ، گوارش را بهبود می بخشد و در نتیجه چربی سوزی را افزایش می دهد. به گفته بسیاری از متخصصان تغذیه ، رژیم کاهش وزن جنرال موتورز تنها به کاهش موقت وزن و سلامت آن آسیب می رساند. حتی منشا این رژیم غذایی نیز ناشناخته است و مطالعات پزشکی نیز این موضوع را تایید نمی کند. به این فکر کنید که در این 7 روز چقدر باید گرسنه باشید تا 7 کیلو وزن کم کنید. با این حال ، متخصصان این رژیم را توصیه نمی کنند.

دستورالعمل های این رژیم به شما امکان می دهد هر روز گروه خاصی از غذاها را بخورید. هر دو کالری کمی دارند و به راحتی هضم می شوند. شما باید روزانه 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در 3 روز اول اصلا ورزش نکنید.

حالت GM

دستور غذای اصلی GM

اگر اصطلاح “رژیم غذایی GM” را در اینترنت جستجو کنید ، با صفحات زیادی روبرو می شوید که در هر یک از آنها دستورالعمل خاصی برای این رژیم ارائه شده است. اما حقیقت این است که GM یک رژیم کلی دارد که در آن می توانید گروه غذایی روز را بنویسید. اما نگران نباشید ، ما به بررسی حالت اصلی جنرال موتورز ادامه می دهیم. یکی از ویژگی های مهم رژیم اصلی GM این است که ، به استثنای چند مورد ، به خوردن مقدار مشخص شده اشاره ای نشده است.

روز اول: فقط میوه بخورید

تصور اینکه شما باید همه میوه ها را یک روز بخورید دشوار است. اما شما باید 7 کیلوگرم وزن کم کنید. یکی از میوه های مورد بحث در این رژیم ، هندوانه است. البته ، به یاد داشته باشید که استفاده از موز نیز یک بار است.

روز دوم: فقط سبزیجات بخورید

می توانید سبزیجات خام یا بخارپز را در طول روز بخورید. اگر قصد دارید سیب زمینی بخورید ، آن را برای صبحانه بخورید.

روز سوم: ترکیبی از میوه ها و سبزیجات بخورید

امروزه فقط میوه و سبزیجات مجاز است. به یاد داشته باشید که موز و سیب زمینی امروز حرام هستند.

4. روز: فقط موز و شیر بخورید

در روز چهارم ، می توانید 6 موز بزرگ یا 8 عدد موز متوسط ​​بخورید. امروزه مصرف شیر 3 لیوان شیر کم چرب است.

5. روز: گوشت ، مرغ یا ماهی بخورید

امروزه مصرف 568 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی مجاز است. علاوه بر این غذاها ، باید 6 عدد گوجه فرنگی بخورید. برنج قهوه ای یا پنیر محلی برای گیاه خواران توصیه می شود. علاوه بر این ، مصرف آب باید افزایش یابد تا اسید اوریک اضافی از بدن شما خارج شود.

روز ششم: گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات بخورید

روز ششم را با 284 گرم گوشت ، مرغ یا ماهی با سبزیجات (بدون سیب زمینی) شروع کنید. همچنین مانند روز قبل به دلیل آزاد شدن سموم از بدن ، میزان مصرف آب را افزایش دهید. جایگزینی برای برنج قهوه ای و پنیر محلی برای گیاه خواران وجود دارد.

روز هفتم: برنج قهوه ای ، میوه ، آب میوه و سبزیجات بخورید

در روز آخر ، می توانید فقط از برنج قهوه ای ، میوه ها ، آب میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

حالت GM

مزایا و معایب رژیم 7 روزه جنرال موتورز

رژیم های محبوب مانند جنرال موتورز مزایا و معایبی دارند ، زیرا نتایج سریعی در این بخش مورد بحث قرار می گیرد. یکی از مزایای این رژیم این است که افراد را به خوردن میوه و سبزیجات ترغیب می کند. همچنین ، بر اساس مطالعه بیش از 133000 شرکت کننده ، افرادی که میوه و سبزیجات غیر نشاسته ای مصرف کردند ، توانستند وزن خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کنند. علاوه بر این ، الکل و نوشیدنی های شیرین از برنامه روزانه حذف شدند.

از سوی دیگر ، همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ تحقیقات پزشکی برای حمایت از این رژیم وجود ندارد و بنابراین کاهش وزن موقتی است ، که به خودی خود یک ضرر محسوب می شود. مهم ترین؛ در رژیم غذایی جنرال موتورز خبری از غذاهای مغذی و مقوی نیست که باعث می شود فرد به مدت 7 روز از گرسنگی و خستگی رنج ببرد.

نمونه ای از رژیم لاغری سریع جنرال موتورز

از آنجا که مقدار و حجم غذا در رژیم اصلی ذکر نشده است ، برخی منابع و موافقان این رژیم سخت ، نمونه هایی از آن را آورده اند. موارد زیر برخی از مشهورترین نمونه های این رژیم هستند.

خوراک مختصر

عصرانه خوراک مختصر ناهار خوراک مختصر صبحانه

روز

یک فنجان خربزه

کشور پرتغال یک کاسه هندوانه آلما آشکار شدن یک فنجان توت مخلوط اولین

یک سوم خیار را خرد کنید

پنج مارچوبه بخارپز و یک فنجان آروگولا یک فنجان گوجه فرنگی گیلاسی کلم بروکلی پخته یا بخارپز یک فنجان هویج یک فنجان سیب زمینی آب پز

دومین

یک فنجان توت مخلوط

کلم با توت فرنگی و آووکادو کشور پرتغال یک فنجان اسفناج ، خیار و گوجه فرنگی یک فنجان گوجه فرنگی گیلاسی آلما

سوم

نه

دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر نه دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر نه دو عدد موز بزرگ و یک لیوان شیر

چهارم

نه

284 گرم تیلاپیا برای دو گوجه فرنگی نه 284 گرم استیک با گوجه فرنگی نه سه عدد گوجه فرنگی

پنجم

نه

284 گرم ماهی آزاد با کلم و جوانه بروکسل پخته شده است نه 284 گرم سینه مرغ سرخ شده با مارچوبه و گوجه فرنگی گیلاسی نه دومین آووکادو

م

نه برنج قهوه ای با مخلوط سبزیجات نه برنج قهوه ای با کلم بروکلی و 237 میلی لیتر آب میوه نه برنج قهوه ای با یک تکه هندوانه

هفتم

دیدگاهتان را بنویسید