اینوزیتول برای مشکلات دوره ای ، حذف تعداد کلان ، بی توجهی و تنقلات کودک


در اینجا یادداشت هایی از بخش 338 زنان تغذیه شده است. فراموش نکنید که هر سه شنبه قسمت جدیدی را بررسی کنید و برای مشترک شدن از Apple Podcasts یا Stitcher دیدن کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به https://coconutsandkettlebells.com/review بروید.

در این بخش ، نوئل و استفانی در مورد اینوزیتول ، حذف شمارش کلان ، کم توجهی و تنقلات کودکان مربوط به مشکلات پریودی بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم به خیریه مشترک ما ، Thistle Farms اختصاص می یابد ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در برده اند ، از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. شما با بارگذاری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید ، زیرا ما هزینه ای را برای هر بارگیری دریافت می کنیم.

موضوعات!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات دوره ای

[24:45] تعداد کلان را رها کنید

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات کودک

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بلز را تهیه کنید

گروه فیس بوک کل سلامت زنان با تغذیه خوب

Blublox.com/wellfed

قند خون با تجزیه. سلامت / تغذیه سالم

# 327: چگونه مشکلات تشنج و عدم تعادل هورمونی را با لارا بریدن ، ND اصلاح کنیم

شماره 213: قرص ها ، دوره های نامنظم و سندرم کنترل پس از زایمان توسط دکتر ژولن برایتن

اینوزیتول

چهار گلدان قارچی وصله شده شیر سیگمایی

آسیاب های ساده

هفت

بهینه سازهای BIO

وقتی صحبت از قند خون به میان می آید ، بسیاری از مردم خود را سازگار می کنند زیرا فکر می کنند این فقط مربوط به دیابت نوع 2 است. اما قند خون یک مسئله است هر کس نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که بیشترین چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات را در رژیم غذایی خود مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین ، حتی اگر یک روز “استراحت” دارید ، منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. افزودن آسان ، این نتیجه آزمایش های متعدد برای یافتن بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizer قبل از اینکه به آن برسد ، 5 فرمول مختلف را طی کرد.

پیشرفت قند خون سعی می کند قند خون را به طور قابل توجهی بعد از غذا کاهش دهد تا وزن مناسبی داشته باشد و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های شما هدایت کند ، که می توانند برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 D تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

بودجه پادکست توسط BLUblox تامین می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور و فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید داشتم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و در چشم هایم تنش ، میگرن و سوزن سوزن شدن و خستگی بی دلیل وجود داشت ، مخصوصاً در شب. وقتی به صفحه نمایش نگاه می کنم ، از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox و از لنزهای خواب شب BLUblox استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها به محصولی نیاز داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات دانشگاهی مورد بررسی توسط همسالان خود باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقتتو تلف نکن برو blublox.com/wellfedو از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید