اگنس تیروپ کنیائی در خانه مرده پیدا شدتاریخ انتشار:

اگنس تیروپ در 12 اکتبر 2021 در خانه خود مرده پیدا شد. ” به او چاقو می زدند این را فدراسیون دوومیدانی کنیا گزارش داده است. این بازیکن 25 ساله در مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان دو بار در مسافت 10 هزار متر سوم شد.

شوک و حیرت در دنیای دو و میدانی کنیا. حدود ده سال پس از مرگ غم انگیز ساموئل وانجیرو ، نوبت مرگ اگنس تیروپ در شرایط بی رحمانه ، 12 اکتبر 2021 است.

« تیروپ پس از ادعای چاقو توسط همسرش در خانه آنها در ایتن پیدا شد، بیانیه ای از فدراسیون دو و میدانی کنیا. ما هنوز در تلاش هستیم تا جزئیات بیشتری در مورد ناپدید شدن وی بیاموزیم. مقامات محلی علت مرگ را تایید نکرده اند.

شرط بندی مطمئن در مسابقات مسافت های طولانی

اگنس تیروپ یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران کنیا نبود. اما این یک شرط قابل اعتماد در مسابقات مسافت های طولانی بود. وی پس از قهرمانی جهان در مسابقات کراس کانتری در سال 2015 ، در مسابقات جهانی 2017 و 2019 در ارتفاع 10000 متر سوم شد.

تنها چیزی که برای پیوستن به مشهورترین ورزشکاران کنیا نیاز داشت یک مدال المپیک بود. او در مسابقات 5000 توکیو در مسابقات 2021 تقریباً چهارم شد.

رکورد جهانی

اثبات ادامه پیشرفت ، زن جوان رکورد جهانی را در 12 سپتامبر 2021 در هرتزوگنوراخ (آلمان) در فاصله 10 کیلومتری با کرونومتر 30 کیلومتری 1 ثانیه شکست.

« کنیا یک الماس ، یکی از سریع ترین ورزشکاران در عرصه بین المللی ، را به دلیل عملکردهای دیدنی خود در پیست از دست داد. “، به دوومیدانی کنیا احترام می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید