اگر دشمن تهاجم کند، درس سختی به آنها می دهیم


تنگسیری: اگر دشمن تهاجم کند درس سختی می دهیم

به گزارش صدای ایران، امیر دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در دیدار با رزمندگان جزایر نازعات و خانواده های آنان در این جزایر از حضور فعال و تلاش موثر آنان در این جزایر قدردانی کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در این بازدید هدایایی ویژه از سوی مقام معظم رهبری به رزمندگان مستقر در جزایر نازعات خلیج فارس تقدیم و سلام گرم و محبت آمیز معظم له را ابلاغ کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، تولد و پاسداری در حکومتی را که توسط ولایت مطلقه فقیه، نائب امام زمان (عج) در عصر غیبت اکبر تشکیل شده بود، از فیوضات و عنایات امام زمان(عج) خواند. خداوند متعال به ما رزمندگان دریادل افزود: از مظلومیت و با تبیین جهاد و حفظ آمادگی کامل در برابر متجاوزان و مستکبران جهان از حقانیت انقلاب اسلامی دفاع می کنیم و از خداوند متعال می خواهیم که آخرین نفس ما را بگذارد. مانند حاج قاسم عزیز و شهدای والامقام ما در راه ولایت استوار قدم بردارید.

تنگسیری تاکید کرد: رزمندگان مستقر در جزایر و خطوط عملیاتی نیروی دریایی سپاه باید مانند همیشه آمادگی رزمی خود را در بالاترین سطح و با توکل به قدرت لایزال الهی و توسل به ائمه معصومین (ع) جهادگر حفظ کنند. ، روحیه انقلابی و معنوی. خود را تقویت کنند تا همیشه آماده انجام سخت ترین ماموریت ها باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اگر دشمن حماقت کند و بخواهد به نظام اسلامی فتنه کند یا تجاوز کند، به گونه ای عمل می کنیم که درس سختی برای او و یارانش باشد و به جان هم بیفتیم. منبع آن توطئه

نمایی از عملیات نیروی دریایی سپاه علیه ناوهای آمریکایی و شکست سرقت نفت ایران در دریا در دریای عمان

وی با اشاره به آیه شریفه «ییردون لیتفاوا نورالله بافواهام، الله ماتم نوره و لو کوره الکافرون» گفت: اگر جمهوری اسلامی مانند برخی کشورها از آرمان ها و ارزش های والای خود دفاع نمی کرد و تسلیم ذلت و تسلیم می شد. در مقابل مستکبران امروز چیزی نمی ماند و ادامه خیانت ها و فشارهای جبهه استکبار علیه ملت قهرمان ایران اسلامی دلیل روشنی است که بدانیم در این ۴۴ سال از انقلاب اسلامی بزرگوار ملت ایران اسلامی با بصیرت علوی و صبر انقلابی در برابر سیل توطئه های دشمن ایستادگی کرده است. البته همان گونه که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است: «فَسَرَ اللَّهُ عَلَى اللَّهُ وَ اللَّهُ خَیْرٌ مِنَ الشَّارِینَ». به لطف و رحمت خداوند متعال همه این توطئه ها به خود باز خواهد گشت.

تنگسیری همچنین در بیان حدیثی از امام رضا (ع) درباره اهمیت و گرامیداشت عید غدیر خم و گرامیداشت این روز شریف می‌فرماید: «اگر مردم فضیلت واقعی این روز را می‌دانستند، فرشتگان ده بار با آنان مصافحه می‌کردند. روز» و افزود: مسئله غدیر مربوط به همه مسلمانان است، زیرا به معنای حکومت عدل، فضیلت و ولایت الله است و به همین دلیل غدیر مایه وحدت مسلمانان است.