اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای)
بارگذاری …

اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی

اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. نقش گوشت قرمز در تربیت بدنی تنها به دلیل محتوای بالای پروتئین آن نیست. برعکس ، گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی طبیعی است. برای استفاده از گوشت قرمز در تربیت بدنی ، باید از کیفیت و تازگی محصول مطمئن باشید. منابع پروتئین نه فقط سینه مرغ و سفیده تخم مرغ. سعی کنید در انتخاب های خود تنوع ایجاد کنید.

اگر تأثیر برنامه تناسب اندام را 30 درصد در نظر بگیریم ، رژیم غذایی 70 درصد بر پیشرفت تأثیر می گذارد. از چه مکمل هایی استفاده می کنیم ، چگونه آموزش می دهیم و. همه چیز مهم است. اما اگر به غذای خود توجه نکنید ، سایر فعالیت ها جواب نمی دهد. غذا خوردن در اصل یکی از بزرگترین معماهای تربیت بدنی است.

عبارت “شما غذا می خورید” اغراق آمیز نیست و اهمیت یک برنامه تغذیه برای عضله سازی را نشان می دهد. بدون شک ، گوشت قرمز تنها منبع پروتئین در تربیت بدنی نیست. اما این یکی از محبوب ترین منابع غذایی برای بدنسازان است.

اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی چیست؟ آیا از فواید گوشت قرمز برای تربیت بدنی اطلاع دارید؟ ادامه دادن با برنزه کننده ها با تکنیک های مدرن بدنسازی از طریق گوشت قرمز از طریق بدنساز حرفه ای به نام مری کریستین آشنا شوید.

برای برنامه تناسب اندام بخورید روی مربیان تنور ضربه بزنید.

بیش از 25 سال است که رژیم غذایی خود را مدیریت و کنترل می کنم. من همیشه به تأثیر هر غذای سبز اعتقاد داشتم. سبزیجات برگدار گونه های مورد علاقه من هستند. از نظر پروتئین ، من عاشق سفیده تخم مرغ و ماهی سفید هستم. ماهی هایی مانند “پولاک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی” از جمله گونه های آن هستند.

در یکی از مسابقات در سال 1999 ، پس از خروج از صحنه ، یکی از داوران من را به دیوار چسباند. او گفت: “اگر قرار است چند هفته دیگر دوباره مسابقه دهید ، به خانه بروید و استیک بخورید.” سالهاست من چیزی جز ماهی و سفیده تخم مرغ نمی خورم! نمی دانستم چقدر تاثیر تغذیه و گوشت قرمز را بر تمرین بدنی ام از دست داده ام.

در ابتدا ، من چربی بد گوشت قرمز را برای تمرین بدنی نمی خواستم. یادم آمد یکبار در مورد گوشت گوزن کم چرب خواندم. من در اینترنت جستجو کردم زیرا این گوشت در گروه گوشت قرمز قرار دارد. گوشت گوزن ، گوزن و شترمرغ استرالیایی را از یک مغازه خریدم و تهیه گوشت کانگورو را به تعویق انداختم.

گوشت قرمز در تربیت بدنی

اگر بیشتر از ارزش غذایی گوشت گاو نباشد ، همه این گوشتها تقریباً ارزش یکسانی دارند. چربی آنها به اندازه مرغ و ماهی کم است. منبع طبیعی فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین است و نقش گوشت قرمز را برای تربیت بدنی ایفا می کند.

من در آن مسابقه مقام پنجم را کسب کردم. سه هفته بعد من نفر دوم بودم و شگفت انگیز به نظر می رسید. من هم احساس خوبی داشتم. من شروع به جستجوی بهترین گوشت قرمز برای تربیت بدنی و جایگزین های آن کردم. صادقانه بگویم ، این گوشت ها ارزان نیستند. اما و اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی این را نباید نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکل در خوردن گوشت قرمز طعم آن است. طعم گوشت بستگی به محل تولد ، جنسیت و نحوه کشته شدن آن دارد. اگر گوشت خود را مستقیماً از محل قانونی خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

کمی سیر اضافه کنید تا طعم گوشت بهتر شود تا طعم آن بهتر شود. من 8 تا 10 تکه گوشت منجمد را در یک قابلمه با یک حبه سیر خرد شده می ریزم. ظرف 2 و نیم تا 3 ساعت آماده و آبدار است.

اگر قصد شرکت در مسابقات تربیت بدنی را ندارید و تنها هدف شما تغذیه خوب است ، می توانید از سایر گوشت های قرمز استفاده کنید. این گوشت ها را می توان مانند گوشت گوساله پخت ، طعم را تغییر داد و غیره فواید گوشت قرمز در تربیت بدنی فواید. بسته به رژیم غذایی شما ، ممکن است لازم باشد چربی اضافه کنید.

در مورد میزان استفاده از گوشت قرمز در تربیت بدنی ، اگر رقابت ندارم ، می توانم از 400 گرم تا نیم کیلو گوشت بخرم. یک گوشت شترمرغ را در قابلمه ای با مقداری سیب زمینی خرد شده ، پیاز ، سیر ، کرفس و اسفناج منجمد قرار دهید و بعد از 6 ساعت نان من آماده است!

گوشت قرمز مورد علاقه من گوزن ، کانگورو و شترمرغ اروپایی است. گوشت کانگورو در واقع ظریف ترین گوشت قرمز است و طعم کمی شیرین دارد. گوشت شترمرغ بیشتر شبیه گوشت گاو است.

نتیجه

اهمیت گوشت قرمز در تربیت بدنی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. برای بهره بردن از این پروتئین رژیم غذاییکیفیت و سلامت آن نیز مهم است. نقش گوشت قرمز برای تربیت بدنی علاوه بر پروتئین ، فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و … برای بهبود طعم این پروتئین ، کمی سیر به آن اضافه کنید و از مزایای گوشت قرمز در بدنسازی بهره مند شوید.


نویسنده:

برنزه کننده ها (برگرفته از مقاله ای در Bodybuilding.com)

اگر از این مقاله استفاده می کنید ، نام و آدرس مستأجران را به عنوان منبع ذکر کنید.

در کانال های تلگرام و اینستاگرام مشترک شوید. برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672دیدگاهتان را بنویسید