انجمن باریاتریک هیئت امناء و مدیر عامل جدیدی را معرفی کرد


انجمن پزشکی چاقی (OMA) از هیئت امنای تازه منتخب خود در کنفرانس اخیر غلبه بر چاقی در شیکاگو، ایلینوی استقبال کرد. هیئت مدیره توسط اعضای OMA انتخاب شد و به عنوان هیئت حاکمه OMA عمل می کند. این هیئت، تخصص چاقی را برای هدایت و هدایت سازمان به ارمغان می آورد. اعضای فعلی هیئت امنا عبارتند از:

اتان لازاروس، MD، FOMA، نماینده AMA – رئیس دکتر اتان لازاروس دیپلمات هیئت پزشکی باریاتریک آمریکا، دارای گواهینامه هیئت پزشکی خانواده آمریکا، و عضو انجمن طب باریاتریک است. او مرکز تغذیه بالینی را در روستای گرین‌وود، کلرادو، اداره می‌کند، جایی که او از سال ۲۰۰۴ به‌طور تمام وقت به درمان چاقی پرداخته است. دکتر لازاروس به عنوان نماینده OMA ما در انجمن پزشکی آمریکا (AMA)، با موفقیت از تشخیص چاقی به عنوان یک بیماری حمایت کرد در سال ۲۰۱۳. متعاقباً سیاست هایی را برای بهبود آموزش در زمینه چاقی، کاهش تعصب وزن و رفع موانع ارائه مراقبت های چاقی معرفی و اتخاذ کرد. برای قدردانی از این دستاوردها، OMA جوایز متعددی از جمله دکتر پیتر جی.

آنجلا فیچ، MD، FACP، FOMA – رئیس جمهور منتخب دکتر آنجلا فیچ یکی از مدیران مرکز وزن بیمارستان عمومی ماساچوست و هیئت علمی دانشکده پزشکی هاروارد است. او در حال حاضر رئیس منتخب OMA است و قبلاً به عنوان معاون رئیس، دبیر/خزانه‌دار و متولی هیئت امنای OMA، ۲۰۱۵-۲۰۱۶ رئیس بخش مدیریت بالینی چاقی انجمن چاقی و عضو کمیته نگارش ABOM بوده است. دکتر فیچ در سال ۲۰۱۶ جایزه دکتر پیتر جی لیندنر را از OMA دریافت کرد و در سال ۲۰۱۷ به عنوان پزشک چاقی سال OMA شناخته شد.

لیدیا الکساندر، MD، FOMA – معاون رئیس جمهور دکتر لیدیا سی الکساندر مدیر پزشکی/مدیر پزشکی Enara Health است. او همکار و دیپلمات هیئت آمریکایی طب چاقی است و در حال حاضر دارای گواهی تخصصی در طب آشپزی از مرکز طب آشپزی گلدرینگ از دانشکده پزشکی تولان است. دکتر الکساندر جایزه پزشک سال ۲۰۱۸ چاقی و جایزه شایستگی دکتر ریموند ای دیتز در سال ۲۰۱۹ را دریافت کرد.

هارولد بیز، MDA، FOMA (CSO)، FTOS، FACC، FNLA، FASPC – منشی/خزانه دار، مدیر ارشد علوم دکتر هارولد بیز مدیر پزشکی و رئیس مرکز تحقیقات متابولیک و آترواسکلروز متابولیک لوئیزویل است و به عنوان محقق اصلی بیش از ۵۰۰ کارآزمایی بالینی خدمت کرده است. او دارای گواهی هیئت مدیره در پزشکی داخلی و غدد درون ریز، دیپلم از هیئت پزشکی چاقی آمریکا، و همچنین دیپلم از هیئت آمریکایی لیپیدولوژی بالینی است. او مدیر مسئول یک مجله است ستون های چاقی، مجله رسمی OMA. دکتر بیز جایزه بهترین پزشک عمومی در پزشکی چاقی (۲۰۱۶)، جایزه رهبری کمیته (۲۰۱۴) و جایزه دکتر پیتر جی لیندنر (۲۰۱۹) را دریافت کرده است.

آنتونی اوریما، MD، JD، FOMA – گاردین دکتر آنتونی اوریما مدیر پزشکی AMITA Weight Loss Solutions در شیکاگو، IL است. او مدرک پزشکی خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه لویولا در استریچ دریافت کرد و دوره رزیدنتی خود را در بیمارستان هینسدیل به پایان رساند. دکتر اوریما دارای گواهی هیئت مدیره در زمینه چاقی و پزشکی خانواده است. او عضو انجمن پزشکی چاقی است. دکتر Auriemma همچنین به عنوان نماینده جایگزین انجمن پزشکی آمریکا به نمایندگی از انجمن پزشکی چاقی خدمت می کند. او یکی از اعضای موسس و رئیس سابق انجمن چاقی ایلینوی است.

Marisa Sensani، MD، FOMA – عضو هیئت امناء دکتر ماریسا سنسانی مدیر برنامه چاقی کودکان در بخش غدد درون ریز کودکان در بیمارستان ویل کورنل پزشکی/نیویورک پرسبیتریان است. او برنامه کودکان و نوجوانان با وزن سالم را در بنیاد خود تأسیس کرد، جایی که جلسات تغذیه بعد از مدرسه را برای خانواده ها ایجاد کرد و با چندین متخصص فوق تخصص در پیشگیری و درمان چاقی کودکان همکاری کرد. او دارای گواهی هیئت مدیره در اطفال و غدد درون ریز کودکان و دیپلمات هیئت پزشکی چاقی آمریکا است. در سال ۲۰۱۸، او جایزه رهبری کمیسیون را از OMA دریافت کرد.

ساندرا کریستنسن، MSN، ARNP، FOMA – گاردین ساندرا کریستنسن یک پرستار دارای گواهی هیئت مدیره است که از سال ۲۰۰۵ در درمان چاقی تخصص داشته است. او مالک یکپارچه مدیریت وزن پزشکی در سیاتل، واشنگتن است، جایی که او درمان شخصی و جامع چاقی را ارائه می دهد. او دارای گواهی آموزش پیشرفته در پزشکی چاقی از OMA است. خانم کریستنسن جایزه دکتر ریموند ای. دیتز را برای خدمات برجسته در سال ۲۰۱۸ و جایزه رهبری کمیته را در سال ۲۰۱۹ دریافت کرد.

سوزان کودا، MD، FAAP، FOMA – وصیت می کند دکتر سوزان کودا مدیر پزشکی شهر آلامو برای کودکان و خانواده است. او یک متخصص اطفال، متخصص طب چاقی و متخصص پزشکی نوجوانان است. او بیش از ۱۰ سال است که کودکان و خانواده های چاق را درمان کرده است. قبل از افتتاح شهر آلامو، بیش از ۱۵ سال به طب اطفال و نوجوانان مشغول بودم. دکتر کودا پس از ۲۶ سال خدمت با درجه سرهنگ از ارتش ایالات متحده بازنشسته شد و از سال ۱۹۹۶ در سن آنتونیو زندگی و بازی کرد. در سال ۲۰۱۶، دکتر کودا جایزه رهبری کمیته OMA را دریافت کرد.

Caroline Francavilla-Brown، MD، FOMA – ویلز دکتر Carolyn Francavilla-Brown دارای گواهینامه هیئت مدیره در پزشکی خانواده است و مالک Green Mountain Partners for Health در لیک وود، کلرادو است. دکتر فرانکاویلا براون یکی از اعضای هیئت AMA ایالت کلرادو، در هیئت رئیسه انجمن پزشکی Hillside، و دریافت کننده جایزه دکتر Vernon B. Astler در سال ۲۰۱۷ است. او قبلاً در هیئت مدیره آکادمی پزشکان خانواده کلرادو، هیئت مدیره انجمن پزشکی کلرادو و هیئت مدیره بخش انجمن پزشکی آمریکا خدمت کرده است.

میشل فریش واتر، MD، FOMA – گاردین دکتر میشل فریشواتر مدرک M.D خود را از دانشکده پزشکی دانشگاه کانزاس دریافت کرد و دوره رزیدنتی خود را در پزشکی خانواده در رزیدنس Via Christi Family Practice در ویچیتا، کانزاس به پایان رساند. او توسط هیئت پزشکی چاقی آمریکا و هیئت پزشکی خانواده آمریکا تایید شده است. دکتر آب شیرین برای کاهش وزن در آیداهو تمرین می کند.

بهارتی شتی، دکتر فوما – گاردین دکتر بهارتی شتی (دکتر ابی) متخصص کاهش وزن دارای گواهی هیئت مدیره است. او همچنین به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه که توسط هیئت پزشکی داخلی آمریکا تایید شده است آموزش دیده است. دکتر آبه در سال ۲۰۱۶ به عنوان مدیر پزشکی به Sun Coast Bariatrics پیوست. در سال ۲۰۲۰، دکتر آبه جایزه دکتر پیتر جی لیندنر را دریافت کرد.

علاوه بر رهبری هیئت مدیره منتخب جدید، OMA رهبری جدید خود را نیز اعلام کرد مدیر اجرایی، ترزا فریکر. خانم فراکر با سی سال تجربه در زمینه‌های چاقی، جراحی چاقی، سلامت زنان، سرطان سینه، خدمات پری ناتال و مدیریت بیمارستان، در اکتبر ۲۰۲۱ به OMA پیوست. او بیش از سی سال را در این صنعت سپری نکرده است. دکتر ایتان لازاروس، رئیس OMA، خانم فراکر به OMA گفت: “ما می دانیم که با رهبری ترزا، OMA به پزشکان کمک می کند تا به بیماران خود کمک کنند تا چاقی را شکست دهند.” از برنامه اعتباربخشی و بهبود کیفیت جراحی متابولیک و چاقی (MBSAQIP) در کالج جراحان آمریکا (ACS) در شیکاگو، ایلینوی، جایی که او به عنوان مدیر برنامه خدمت کرد.

سوالات و پرس و جوهای رسانه ها را می توان به شماره ۲۵۲۶-۷۷۰-۳۰۳ یا [email protected] ارسال کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر