الهام افکاری کیست و چرا دستگیر شد؟


گزارش کردن صدای ایرانالهام افکاری متولد دهه ۶۰ در شیراز خواهر نوید افکاری کشتی گیر شیرازی است که در شهریور ۹۹ اعدام شد. الهام افکاری از عوامل شبکه ایران اینترنشنال در ۱۸ آبان ۱۴۰۱ هنگام فرار از کشور دستگیر شد. دو برادر دیگر به نام های وحید و حبیب. وی در یک سال گذشته با مدیران برخی از شبکه های مخالف و چهره های مخالف نظام در تماس بوده است.

یکی از عوامل اصلی شبکه تروریستی بین المللی عربستان هنگام فرار در ایران دستگیر شد

الهام از فکر یکی از عوامل اصلی شبکه تروریستی بین المللی سعودی در ایران هنگام فرار از مرز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات دستگیر شد. وی سرانجام در صبح روز پنجشنبه ۲۸ آبان (۱۴۰۱) هنگام خروج از یکی از مرزهای کشور با مقدار قابل توجهی ارز دستگیر شد.

در دوره اخیر فعالیت ها و اقدامات زیادی برای سیاه نمایی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دعوت جوانان و دختران به اغتشاش و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم انجام شد.

وی که یکی از عوامل سازمان تروریستی شبکه بین المللی تروریستی عربستان سعودی است، در مدت اخیر فعالیت ها و اقدامات زیادی در زمینه سیاه نمایی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داده بود و از جوانان و دختران دعوت به عمل آورده بود. اغتشاش و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم. سربازان گمنام امام زمان (عج) که در سال های اخیر فعالیت های خواهر نوید افکاری را رصد می کردند، بر همکاری مستمر ایشان در همراهی با عوامل ضد انقلاب تاکید کردند و در اغتشاشات اخیر، ایشان یکی از سردمداران اصلی سازماندهی بودند. آشوبگران

الهام بخش افکار کیست؟

او قرار بود در یکی از کشورهای همسایه باشد، با نماینده یکی از کشورهای متخاصم ملاقات کند و سپس به کشور دیگری پناهنده شود.

الهام بخش افکار کیست؟

فکاری که موفق به ایجاد هرج و مرج در ایران نشده بود قصد داشت به کشور همسایه سفر کند و با نماینده یکی از کشورهای متخاصم دیدار کند و سپس به کشور دیگری پناهنده شود و در تور وزارت اطلاعات گرفتار شد. عوامل

از دلایل دستگیری و بازداشت وی، نشر اکاذیب، ایجاد ناامنی، اغتشاش و اغتشاش، کمک به تشدید اغتشاشات در کشور، نفوذ در برخی انجمن های زنان و دعوت از زنان به تجمع و اغتشاش و… از مهمترین اقدامات مجرمانه الهام است. افکاری.

تصویری از لحظه دستگیری الهام افکاری هنگام خروج از مرز منتشر شده است

الهام بخش افکار کیست؟

لازم به ذکر است نوید افکاری متولد ۱۰ تیر ۱۳۷۸ در شیراز در سن ۲۷ سالگی در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۷۸ به دستور دستگاه قضایی در زندان اعدام شد.

الهام بخش افکار کیست؟