افزایش شدید قیمت تولیدکنندگان به دلیل هزینه های انرژیتاریخ انتشار:

در چین ، شاخص قیمت تولیدکننده به شدت افزایش یافت. بر اساس داده های منتشر شده توسط اداره ملی آمار (SNB) در روز پنجشنبه ، 14 اکتبر ، قیمت های دریافت شده توسط مشتریان از کارخانه های چینی در ماه سپتامبر 10.7 درصد افزایش یافته است.

با خبرنگار ما در پکن ، استفان لاگارد

“کارگاه جهان” در حال حاضر دارای برق در هوا است ، یا بهتر است بگوییم کمبود برق در خروجی خطوط مونتاژ ، که منجر به این هزینه های اضافی می شود. کارخانه های شمال و جنوب شرق کشور مشمول محدودیت هستند. قطعی مکرر برق ، مانند قطع برق.

پنج تا دو روز

برخی از تولیدکنندگان در Dongguan ، یک مرکز صنعتی در کنار کانتون ، با تلفن گفتند که کارخانه های آنها دو روز در هفته کار می کنند. پیامدها: کارکنان مجبور به کار در ساعات اوج مصرف هستند که مستلزم پرداخت پاداش حقوق است.

علاوه بر افزایش قیمت کالاها ، در حال حاضر هزینه های انرژی مرتبط با افزایش قیمت زغال سنگ و برق افزایش یافته است. پیش بینی می شود که این لایحه در اکتبر به صورت مستقیم اجرا شود. نخست وزیر چین هفته گذشته افزایش 20 درصدی قیمت برق را برای افزایش عرضه به بزرگترین تامین کننده برق چین ، نیروگاه های زغال سنگ تأیید کرد.

شرکت هایی که تقاضای زیادی دارند

و این قطعی های برق آنقدر بد است که کارخانه های چین از ابتدای سال تحصیلی تا کنون تحت استرس زیادی با بهبود جهانی قرار گرفته اند. کارگاه های تولید کنندگان Yiwu در استان گوانگدونگ در هفته های اخیر ، به ویژه چیزهای خوب (محصولات تبلیغاتی کوچک) و لباس های دیگر از مجموعه های موفق کره ای بازی ماهی مرکبتقاضای بزرگ امسال برای هالووین.

► همچنین برای مطالعه : چین: افزایش شدید صادرات در ماه سپتامبر ، با وجود قطع برق

دیدگاهتان را بنویسید