اعلام زمان پرداخت حقوق با قوانین جدید


اعلام زمان پرداخت حقوق با قوانین جدید

به گزارش صدای ایران، پرداخت ششمین حقوق ۱۴۰۱ کارگر بازنشسته که بر اساس وعده ها رقمی متفاوت خواهد بود از امروز آغاز می شود.

همانطور که مدیران سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده اند حقوق شهریور ماه مستمری بگیران از امروز بیستم شهریور ماه بر اساس حروف الفبا آغاز می شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در این خصوص گفت: احکام اصلاحی جدید حقوق بازنشستگان سایر رده ها هم اکنون در سایت سازمان تامین اجتماعی قابل دریافت است و حقوق این قشر از ۲۹ شهریورماه با حکم تجدید نظر شده

بر اساس اظهارات میرهاشم موسوی، این اصلاح در سایر سطوح براساس مصوبه شورای عالی کار انجام شد که شامل افزایش ۳۸ درصدی به اضافه ۵۱۵ هزار تومان است.

بر اساس احکام صادره، مستمری بگیران تامین اجتماعی از ۲۰ تا ۳۱ شهریور ماه (بر اساس حروف الفبا) با ۳۸ درصد افزایش به اضافه ۵۵۰ هزار تومان حقوق و مزایای خود را دریافت خواهند کرد.

در این میان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره پرداخت معوقات مستمری بگیران گفت: برای معوقات از فروردین تا اول شهریور یعنی پنج ماه برنامه ریزی شده و نحوه پرداخت معوقات اعلام خواهد شد. در اسرع وقت.

البته گزارش ها حاکی از آن است که در روزهای آینده برنامه پرداخت معوقات بازنشستگان سایر رده ها مشخص می شود؛ قرار است این معوقات در ماه های آینده پس از پرداخت بدهی دولت به سازمان به حساب بازنشستگان واریز شود.