اعلام تعدادی از دانشگاه ها برای آموزش مجازی در هفته آینده/کلاس های پیام نور تعطیل شدگزارش کردن صدای ایراندانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی کلاس های این دانشگاه به دلیل تعطیلات مکرر در هفته اول مهر به صورت مجازی برگزار می شود.

تعطیلی خوابگاه های دانشگاه الزهرا (س) تا ۱۸ مهر

دانشگاه الزهرا همچنین اعلام کرد کلاس های هفته اول مهر به صورت آنلاین برگزار می شود و دانشجویان تا ۹ مهر از مراجعه به خوابگاه خودداری کنند.

دانشگاه علم و صنعت نیز اعلام کرد؛ با توجه به تعطیلات پیش رو در هفته پیش رو، کلیه کلاس ها در کلیه مقاطع تحصیلی به صورت غیرحضوری از ۱۱ تا ۱۶ مهرماه در سامانه LMS دانشگاه برگزار می شود.

برگزاری کلاس های دانشگاه صنعتی امیر کبیر در تمامی مقاطع

کلاس های دانشگاه صنعتی امیر کبیر نیز از ۱۱ تا ۱۸ مهرماه به صورت مجازی برگزار می شود.

کلاس های دانشگاه سوره مجازی شد

دانشگاه سوره در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ با توجه به تعطیلات هفته آینده و پیگیری خانواده ها و دانشجویان، از شنبه (دوم مهرماه) تا پنجشنبه (۱۶ مهرماه) کلیه کلاس های دانشگاه سوره به صورت مجازی در سامانه مجازی دانشگاه برگزار می شود.

کلاس های دانشگاه پیام نور هفته آینده برگزار نمی شود

بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، با توجه به تعطیلات دهه آخر ماه صفر و قطعی اینترنت، کلیه کلاس های دانشگاه از هفته آینده تعطیل و در تاریخ ۹۶/۹/۹۱ آغاز و برگزار می شود. نهم مهر ۱۴۰۱.