اعدام خواستگار آسیدپاش تهرانی در زندان رجایی شهربه گزارش صدای ایران، مرداد ماه سال ۸۹ دختر جوانی هراسان از خانه بیرون دوید و از اهالی شهرک «شهید مطهری» کمک خواست. دختر ۲۳ ساله ای که دچار سوختگی اسیدی شده بود برای مداوا به بیمارستان منتقل شد. وی به ماموران پلیس گفت: جوانی به نام آرش چندین بار به خواستگاری من آمد که من و خانواده ام از او امتناع کردیم. روز حادثه آرش تلفنی با من تماس گرفت و گفت برایم هدیه آورده است و به بهانه اینکه می خواهد برای آخرین بار با من صحبت کند از من خواست به خانه مان بروم. قبول کردم اما در را که باز کردم دیدم آرش پشت در ایستاده و یک قابلمه کوچک در دست دارد. وقتی سرم را برای احوالپرسی بلند کردم، محتویات قابلمه را به صورتم پاشید. ناگهان سر و صورتم آتش گرفت و سوخت و دیگر چیزی نمی دیدم.

با شناسایی هویت متهم اسیدپاشی، تحقیقات برای دستگیری وی آغاز شد. این در حالی بود که خود آرش در جریان اسیدپاشی دچار سوختگی شد و برای مداوا به یکی از بیمارستان های تهران رفت. ماموران با اطلاع از این حادثه به بیمارستان مراجعه و متهم را دستگیر کردند. وی در حالی به اسیدپاشی اعتراف کرد که دختر جوان مدتی پس از این حادثه در بیمارستان جان باخت.

متهم در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت و در دفاع از خود گفت: لیلا را به خاطر «نه» گفتن به عشقم کشتم. نمی خواستم هیچ مرد دیگری به دختر مورد علاقه ام دست بزند.

دادگاه حکم قصاص متهم را صادر کرد و ۱۲ سال از مرگ دختر جوان می گذرد، صبح امروز خواستگار اسیدپاش در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد و حکم قصاص وی اجرا شد.