اعتراف ۳ جوان به کشیدن ۱۴ دختر تهرانی به جاده چالوس / متهمان به دار مجازات آویخته شدند.


به گزارش صدای ایران مردان شرور که پس از شکنجه هولناک دختر ۱۴ ساله از قربانیان سوغاتی گرفته بودند اعدام شدند. سومین متهم پرونده هولناک تجاوز گروهی در جاده چالوس متواری شد. کرکس ها به طعمه های خود در اطراف تهران و کرج حمله می کردند.

اجرای جنایات سیاه باند کرکس از صبح ۱۵ اردیبهشت ۸۴ و زمانی که مشخص شد دختر جوانی را از اطراف میدان صادقیه تهران ربوده و تا حاشیه جاده چالوس تهدید کرده اند. جنایت وحشتناک که با دیدن ماشین پلیس ترسیده بود بلافاصله در تاریکی شب با چراغ خاموش فرار کرد. ماموران گشت پس از دقایقی تعقیب و گریز لاستیک های خودروی پیکان را هدف قرار دادند. اما سرنشینان آن با رها کردن خودرو و دختر جوان پیاده به فرار ادامه دادند.

شکنجه وحشتناک دختر ۱۴ ساله و جوان
دختر جوان که از ترس می لرزید به ماموران گفت: بعد از ظهر محل کارم در خیابان شریعتی را ترک کردم و با اتوبوس به بلوک صادقیه آمدم و چون خسته بودم سوار ماشین سواری شدم تا به خانه ام در جنت برسم. بد.” به غیر از راننده دو مرد جوان نیز نشسته بودند. هنوز راه زیادی نرسیده بود که مرد جوانی که روی صندلی عقب کنارم نشسته بود با تهدید چاقو سرم را زیر صندلی گرفت و مرد دیگری که روی صندلی جلو نشسته بود نیز به کمک او آمد و پاهایم را گرفت. آنها با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کردند و پس از رسیدن به مکانی خلوت در جاده چالوس، چندین بار بدون توجه به التماس هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. در همان زمان با دیدن ماشین پلیس ناگهان فرار کردند».

در پی شکایت دختر جوان، کارآگاهان با کمک او از متهم فراری عکسبرداری کردند تا اینکه موفق به دستگیری دو نفر از تبهکاران شدند. آنها در بازجویی های فنی به ربودن و آزار و اذیت ۱۴ زن و دختر جوان در طول چند ماه اعتراف کردند.

حسین یکی از متهمان در اظهارات خود گفت: در بهمن ماه با مهدی که به تازگی از زندان آزاد شده بود و با ماشینش در حال تردد بود، آشنا شدم. از من خواست برایش رانندگی کنم که قبول کردم. آن روز او روی صندلی عقب نشست و من کارم را به عنوان راننده شروع کردم. محله های مختلف کرج را گشتیم تا به محله حصارک کرج رسیدیم. در آنجا دختری را مسافر گرفتیم و با زور و تهدید چاقو ربودیم و پس از انتقال به بیابان های خارج از شهر، او را مورد آزار و اذیت قرار دادیم و پول و طلاهایش را سرقت کردیم.

پس از ترک او به یک منطقه خلوت فرار کردیم. پس از آن جوان دیگری به نام امید به جمع ما پیوست و تصمیم گرفتیم طعمه خود را از بین مسافران تهرانی انتخاب کنیم. به همین دلیل با رفتن به آریاشهر، جنت آباد، میدان آزادی و آزادراه تهران-کرج، دختران و زنان جوان را به مسافرکشی می بردیم و به اطراف جاده کرج و چالوس می کشیدیم و با زور و تهدید با چاقو، پول و پول سرقت می کردیم. طلای آنها مهدی پس از آزار و اذیت از هر قربانی یک وسیله تزئینی که داخل کیف آنها بود به عنوان یادگاری می گرفت. با تکمیل تحقیقات، متهمان در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند و به اتهام ۱۴ مورد آزار و اذیت زنان و دختران به اعدام محکوم شدند. با تایید حکم جنایتکاران در شعبه بیست و هفتم دیوان عالی کشور، سحرگاه چهارشنبه ۲۳ تیرماه به دار مجازات آویخته شدند.