از راه راه ها نترسید: بیشتر در حال تغییر است


مدتی گذشت ، و متأسفم اگر با صبر و حوصله منتظر اتفاقات بعدی بودید! باور کن من با تو هستم در حال حاضر من روی کاناپه نشسته ام و در حال تایپ کردن آی پد هستم که سال گذشته خریدم تا نقاشی را به طور منظم شروع کنم. در عوض ، من بیشتر به خواندن پرداختم ، که چندان بد نبود ، اما واقعاً قصد نداشتم.

به هر حال ، من هنوز تعطیل هستم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته بعد از آخرین نوشتاری که در اینجا نوشتم ، منصرف شدم. اوقات فراغت زیادی را گذراندم و به این فکر کردم که بعد کجا باید بروم. من در ابتدا واقعاً از این موضوع ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که ممکن است چیز خوبی باشد؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره نقاشی را شروع کردم ، برای چیزی! فهمیدم آنچه برای دیگران لذت می برم خوب است و در مدیریت خوب هستم. من از کمک به مردم و داشتن یک سیستم پشتیبانی خوب لذت می برم. من مطمئن نیستم که آرزوهای بیشتری برای یک حرفه رسمی دارم. همچنین ، آخرین باری که من احتمالاً هنوز نیمه شیب داشتم و هنرمند تمام موجود را امتحان کرد ، این کار موفقیت خوبی بود. بنابراین تمام این زمان برای رفتن ، بنابراین شاید من واقعاً بتوانم از همه اینها بیشترین استفاده را ببرم اگر این زندگی من باشد؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام همه اینها استفاده کنم. داشتن این آزادی در حال حاضر لذت بخش است. من سعی می کنم با تصویرم یک سوراخ ایجاد کنم ، اما کمی طول می کشد.

من نیز کاملاً وابسته به لحاف شدم. گلدوزی دستی و صنایع دستی. زمان عجیبی طول می کشد ، اما من واقعاً عاشق این هنر هستم که روشهای سنتی انجام آن را پوشش می دهد. دوست دارم بتوانم روی مبل بنشینم و کاری دوست داشتنی و مفید انجام دهم. امروز مجبور شدم استراحت کنم چون دیروز دست و شانه هایم از لحاف دست اول درد می کرد. بار اول !! من فکر می کنم این یک نزدیکی است.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من هنوز روی غذایم کار می کنم؟ پاسخ: بله. من هفته ای حدود یک پوند وزن کم می کنم و به هیچ چیز توجه نمی کنم. من فقط وقتی گرسنه هستم غذا می خورم و به طور رسمی روزه بوده ام ، نه روزه متوسط. من نیز آنچه می خواهم می خورم ، اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. دوست دارم بخورم. من تصمیم گرفتم نوشیدن نوشابه را متوقف کنم ، اما می دانید ، بازی آب من افزایش یافته است زیرا واقعاً طعم غذاهای بسیار خوبی دارد؟ گاهی اوقات فقط آب کمک می کند. اما من در زندگی به گاز شیرین نیز احتیاج دارم و بله ، من آب سلتزر مورد علاقه ام را امتحان کرده ام ، اما سعی نکنید اینطور با من صحبت کنید.

از جنبه منفی ، صادقانه می گویم ، هرگز در زندگی احساس یک مزخرف رایج را نداشتم. بدترین چیزی که من اخراج شدم این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد و به نوعی خوب بود – پلاتین به معنای واقعی کلمه ، عزیزم! من واقعا منتظر استفاده از آن بودم. بیرون پنجره است و من تا زمانی که در بستر مرگ نیستم ، از دیدن پزشک بدون پزشک خسته نمی شوم.

…؟

تمام بدنم همیشه درد می کند. همه چیز به انگشتان من بستگی دارد. برخی از روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی نبوده است. این واقعاً بسیار بد و واقعاً دلخراش است. هیچ کاری بجز کمک به شروع باغ سبزی انجام نشده است ، و من احتمالاً با درد کنار خواهم آمد و می خواهم دوباره در قسمتهای دیگر حیاط زیبا به نظر برسد. من فقط … نمی دانم. سخت است.

بنابراین من آنجا هستم. اوه ، و من موهای چتری را قطع کردم! عالی.

به من بگو چه اتفاقی افتاد! دوست دارم بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید