از راه راه نترسید: فقط یک به روزرسانی کنید


چیزهای زیادی نمی توانم بگویم ، اما هنوز می خواهم مقاله ای بنویسم. اساساً ، از آخرین نوشتاری ام چیزی تغییر نکرده است ، که این نیز خوب است واقعا؟ من می خواهم / می خواهم دوباره پیشرفت معنی داری داشته باشم ، اما نیستم. از نظر وزن ، من کم و بیش در یک مکان می مانم. آخرین وزن واقعی روز یکشنبه 333.2 بود. عالی نیست ، اما وحشتناک نیست؟

هفته گذشته منابع مالی محدودی داشتیم-بیشتر وقتم را صرف یک کار تمام وقت کردم که تفاوت زیادی در بودجه من ایجاد کرد ، نه شغلی که احتمالاً برای من خوب بود-و همیشه به جای آشپزی و غذا خوردن در خانه دوره هایی از این قبیل خوب هستند و من را مجبور می کنند عاداتی را که قبلاً می خواستم از بین ببرم (از جمله به دست آوردن چیزهایی که واقعاً به آنها نیازی ندارم) بدست آورم ، اما هنوز هم نوعی بدبختی است. من فقط سعی می کنم آن را بدبینانه نبینم. دلگرم کننده است.

و بعد از سه سال وقفه ، من واقعاً مایل نیستم به نقاشی بازگردم ، که جایگزین همه کارهای دیگری که انجام داده ام (بیشتر آموزش آنلاین ، بعلاوه کار طراحی مستقل) و درآمد اضافی را به همراه خواهد داشت. من می خواهم به. هنگامی که اولین کار تمام وقت خود را در اواخر مارس از دست دادم ، تنها کاری که انجام دادم خرید یک دسته بوم کوچک و چند ماده دیگر به قصد بازگشت به تجربه استودیویی ام بود ، اما این اتفاق هرگز رخ نداد. بنابراین من همه چیزهایی را که نیاز دارم دارم و ایده ایجاد نقاشی های کوچک (ما در محله 8 x 10) صحبت می کنیم که مقرون به صرفه تر است و خرید خانه های بسیاری را توجیه می کند. فروش چند قطعه یا چند قطعه در هر ماه تفاوت بزرگی ایجاد می کند. بنابراین خواهیم دید.

(البته ، من می خواهم این را روشن کنم که کسب درآمد تنها انگیزه ایجاد هنر نیست! این یک مکمل فوق العاده است که می خواهم از آن استفاده کنم.)

به هر حال.

من هنوز درد شدید پا دارم که پای من را تا زانو می کشاند. یکی از دوستان پرستار اوفوس را توصیه کرد ، که به یاد دارم هنگام انجام این کار در یک فروشگاه محلی آن را دیدم … بنابراین وقتی موفق شدم کمی پول اضافی جمع آوری کنم ، حداقل آنها را امتحان می کردم. خانه

یکی دیگر؟ هیچ چیز دیگر. این هنوز یک فیلم ترسناک است. ما از ماه اکتبر در راه بودیم ، بنابراین من هر شب خیلی دیر به رختخواب می روم (نیمه شب به جای 10 شب). حتی اگر واقعاً یک فعالیت منفعلانه باشد ، ما از بازی با هم لذت می بریم ، نه تنیس.

من فکر می کنم بیشتر خواهد آمد. شاید بگویید چه کار می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید