اریک زمور ، خرابکار فرانسوی برای انتخابات ریاست جمهوریتاریخ انتشار:

اریک زمور شروع تبلیغات ریاست جمهوری در فرانسه را ترویج می کند. اگر او هنوز نامزد رسمی نشده است ، به نظر می رسد که اینگونه باشد. جدالگر سابق CNews و فیگارو به پای صندوق های رای رفته و شروع به آزار و اذیت کارگران راست و راست می کند. باز کردن رمز عبور

جلسات برگزار می کند ، تعدادی مصاحبه انجام می دهد. و با این حال ، همیشه یک سوء ظن کاذب را بر جای می گذارد. اریک زمور می خواهد کاندیدا شود و اکنون سخت است که او را متوقف کند. س “ال “وقتی” خواهد بود و در صورت نامزدی “اگر” نخواهد بود. هنوز نامزد رسمی نبودن وی از پاسخگویی به همه س questionsالات جلوگیری می کند. خود اریک زمور این را گفت: او علاقه مند است که تا آنجا که ممکن است نامشخص باقی بماند.

نامزد در برابر نظام

اریک زمور ، که هنوز نامزد نشده است ، اتاق ها را پر کرده و مارین لوپن را در نظرسنجی ها تهدید می کند. برای ژان ایو کامو ، بنیانگذار رصدخانه علوم سیاسی و رادیکالیسم سیاسی ، اصلی ترین دارایی اریک زمور این است که او از هیچ حزب سیاسی نمی آید. دارای جذابیت نوآوری است. او شناخته شده است. و سپس زمانی فرا می رسد که مارین لوپن نمی تواند برای سومین بار در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود. بنابراین در رای گیری ملی کمی از رای دهندگان خستگی وجود دارد ، زیرا هدف پیروزی است ، نه ظاهر خوب و یا نتیجه خوب گرفتن.به »

اریک زمور از نوع خستگی رای دهندگان رالی ملی نهایت استفاده را می برد. این نظرسنجی این را حتی در مقابل مارین لوپن در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد.

جمهوری خواهان نیز تهدید کردند

جمهوری خواهان تا اوایل ماه دسامبر ، که تقریباً در میانه مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تقریباً دو ماه است ، نقطه عطفی در انتخاب نامزدهای خود خواهند داشت. اریک زمور ، به گفته ژان ایو کامو ، در سال 2017 در گوش رای دهندگان فرانسوا فیون گفت: ” در حال حاضر ، در سال 2017 ، فرانسوا فیون حدود یک چهارم آرا را به دست می آورد. هنوز تعداد زیادی وجود دارد. تخلخل ایدئولوژیکی قبلاً وجود داشت ، اما کسی را پیدا کرد که در آنجا تجسم یافته است. این مورد در مورد فرانسوا خاویر بلامی یا برونو خرده فروشی صادق نبود. فیلیپ دو ویلیرس از مسابقه کنار گذاشته شد. در آنجا ، این رای دهندگان بسیار محافظه کار شخصیتی را می شناسند که می شناسند. »

اریک زمور ، جشنواره مشکل کمپین ، که برای LR و RN جذاب است ، به دنبال دستیابی به وحدت حقوق است. او همچنین امیدوار است که از افراد بی طرف که او را کاندیدای خارج از سیستم می دانند و نه یک سیاستمدار حرفه ای ، رای می گیرد. اما او هنوز کار دارد. جمع آوری 500 حامی از مقامات منتخب دشوارتر از حد انتظار است. از نظر مالی مشخص نیست. و مهمتر از همه ، اریک زمور تیم تبلیغاتی واجد شرایطی ندارد ، که عنصری کلیدی در سازماندهی ماشین جنگ انتخاباتی است.

LR و RN به دنبال پاسخ مناسب هستند

به طور رسمی ، جمهوری خواهان و رالی ملی به دام زمور پشت می کنند. حمله مداوم به او باعث اهمیت او می شود. نادیده گرفتن او راه را برای او باز می کند. در سمت راست ، اولین شکاف بین جمهوریخواهان آغاز شده است ، بسیاری در بیانیه های اریک زمور خود را می شناسند. اریک سیوتی ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، رای گیری زمور علیه ماکرون را رد نکرد.

فرضیه هایی که پیر هنری دومون ، نماینده مجلس را تحریک می کند را متوقف کنید: « این بیانیه ها تنها به این دلیل تداخل دارد که ما از همه می خواهیم موضع خود را در مورد زمور اتخاذ کنند. بعد از مدتی متوقف شوید ! زمور آلفا و امگا زندگی سیاسی فرانسه نیست. خواهیم دید که وقتی کاندیدا شوید چه اتفاقی می افتد. اما یک لحظه متوقف شوید ! »

در طرف مارین لوپن ، یک کلمه برای خلاصه شدن حال و هوای کاندیدا می چرخد: ” آرام باش “مارین لوپن بسیار آرام است و اریک زمور می تواند در دور دوم بلیط وی را محروم کند: « نه ، نگران نیستم. شاید به این دلیل است که من تجربه دارم. بنابراین ، تجربه به من اجازه می دهد به شما بگویم که هر دو نباید برای نتیجه گیری عجله داشته باشند. “

LR و RN به امید تأخیر بخار پدیده زمور به تأخیر می افتد. زیرا هنوز هیچ کس پاسخ درست را پیدا نکرده است.

alsoهمچنین گوش کنید : رئیس جمهور 2022: آیا نامزد رسانه های فرانسوی اریک زمور است؟

دیدگاهتان را بنویسید