اخبار جدید از دستگیری جاسوسان موساد در ایران/ قصد انفجار در اصفهان را داشتندبه گزارش صدای ایران، اعضای عامل این شبکه پیچیده در حالی دستگیر شدند که حتی مواد انفجاری قوی نیز توسط این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده بود و تنها چند ساعت به مرحله نهایی عملیات تروریستی آنها باقی مانده بود.

روز گذشته وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی با انتشار خبری کوتاه اعلام کرد: شبکه ای از عوامل سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی که برای انجام عملیات تروریستی به کشور اعزام شده بودند، توسط سربازان گمنام امام زمان ارواحنا (عج) شناسایی شدند. فدا و همه عناصر عملیاتی دستگیر شدند.

اخبار رسیده به «نور نیوز» حاکی از آن است که حمله به این شبکه در نتیجه یکی از پیچیده ترین عملیات دستگاه اطلاعاتی ایران در داخل و خارج از کشور محقق شده است.

بر اساس گزارش دریافتی، شبکه مذکور ماه ها پیش با هدایت رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی از طریق اقلیم کردستان عراق وارد ایران شده و ضمن شناسایی یکی از مراکز حساس کشور در استان اصفهان، اقدام به انفجار کردند. آی تی.

این گزارش حاکی است؛ عناصر عملیاتی این شبکه ماه هاست که برای اجرای این عملیات در یکی از کشورهای آفریقایی آموزش دیده اند و چندین بار عملیات مورد نظر را به صورت شبیه سازی شده انجام داده اند.

این تیم عملیاتی قبل از ورود به ایران تحت نظارت و رصد دقیق سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات بودند و ماه ها در تور اطلاعاتی وزارت اطلاعات بودند تا تمامی اعضای خود را شناسایی و شناسایی کنند. ارتباطات داخلی و خارجی آنها

دستگیری اعضای عملیاتی این شبکه پیچیده در حالی صورت گرفت که حتی مواد انفجاری قوی نیز توسط این گروه در محل مورد نظر کار گذاشته شده بود و تنها چند ساعت به اجرای مرحله نهایی عملیات تروریستی آنها باقی مانده بود.

به زودی جزئیات بیشتری از انهدام این شبکه و دستگیری عوامل آن منتشر خواهد شد.