اجلاس ناتمام اتحادیه اروپا و اوکراین برای کیفتاریخ انتشار:

این شش میلیارد کمک اروپایی به بخش اقتصادی اوکراین از اجلاس اتحادیه اروپا و اوکراین است که از روز سه شنبه برگزار شده و در 13 اکتبر در کیف ادامه دارد. اوکراین که خواهان حمایت بیشتر اتحادیه اروپا برای دفاع از منافع خود در مقابل مسکو است ، نگران است که اروپایی ها راه اندازی خط لوله گاز روسیه-آلمان شمال جریان 2 را که از اوکراین عبور کرده و محروم خواهد کرد ، تسریع کنند. کشور دارای حقوق حمل و نقل سودآور اما اطلاعات کمی در مورد آن به جز نیت خوب وجود دارد.

« امنیت انرژی برای استقلال و حاکمیت اوکراین بسیار مهم است. ما توافق کردیم که یک گفتگوی راهبردی سطح بالا با اتحادیه اروپا برای توسعه چشم انداز مشترک و بلند مدت برای امنیت انرژی اروپا آغاز کنیم. ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین چند جمله در مورد حساسیت گاز دارد.

بیانیه های مبهم اروپایی در پاسخ. قول می دهیم بیشتر ” مشارکت “و” مطالعه سناریوهای مختلف ».

همچنین بخوانید: در کیف ، آنگلا مرکل در تلاش است تا با گاز روسیه اوکراین را آرام کند

کیف خواستار اعمال تحریم علیه مسکو شد

یک توافق ناتمام دیگر برای رئیس جمهور اوکراین ، سند تمامیت ارضی کریمه و دانباس است: ” ما از اینکه اتحادیه اروپا محکومیت و اقدامات محدودکننده خود علیه روسیه را سال به سال تجدید کرده است سپاسگزاریم. اما در حقیقت ، تشدید تحریم ها زمان زیادی به طول خواهد انجامید. »

همچنین بخوانید: در کریمه ، مقامات روسیه فشار بر اقلیت تاتار را افزایش داده اند

رئیس کمیسیون ، چارلز میشل ، بر اصرار بر آینده اتحادیه اروپا و اوکراین اصرار داشت. فضای هوایی متداول ، همکاری در بخش گمرک ، توانایی دانشجویان ما برای ملاقات ، تبادل و آموزش. »

همچنین بخوانید: اوکراین و اتحادیه اروپا توافقنامه ای را در زمینه ایجاد بخش مشترک هواپیمایی امضا کردند

با وجود نشانه های دوستی ، اوکراینی ها بی تاب بودند. ” واضح است که ما در یک جهت حرکت می کنیم ، اما خط پایان کجاست ؟ آیا فقط یکی وجود دارد؟ ؟ رئیس جمهور زلنسکی گفت.

دیدگاهتان را بنویسید