اتحادیه اروپا اقداماتی را علیه افزایش قیمت گاز انجام می دهدتاریخ انتشار:

کمیسیون اروپا در مواجهه با افزایش قیمت گاز ، چیزی را که 27 کشور عضو اتحادیه اروپا آن را “جعبه ابزار” برای استفاده شخصی می نامند ، منتشر کرده است. اقدامات بلندمدت در نظر گرفته می شود تا اروپا را در برابر قیمت های ناپایدار انرژی مقاوم تر کند ، اما بلافاصله توجه کمیسیون اروپا را به خود جلب می کند.

از خبرنگار ما در بروکسل

ابزارهای جعبه ابزار اروپایی اساساً اقدامات مورد انتظار را گرد هم می آورند ، زیرا آنها شامل آنچه برخی کشورها قبلاً آغاز کرده اند یا در مورد آن فکر می کنند ، می شود. برای کمیسیون ، قبل از هر چیز این مهم است که آیا با قوانین اتحادیه اروپا مطابقت دارد و آیا لیستی از اقدامات را مجاز می داند.

اولویت حمایت از خانواده های کم ثروت با قبض ، تاخیر در حساب و یا حتی بررسی انرژی است. به طور مشابه ، ممکن است تخفیف های هدفمند و نرخ مالیات بر انرژی به خانواده های آسیب پذیر ارائه شود و این اقدامات باید به طور موقت ایجاد شود.

► همچنین بخوانید: انرژی: کشورهای اروپایی در تلاشند تا تاثیر افزایش قیمت ها را محدود کنند

در درازمدت ، کمیسیون می خواهد تدارکات گروهی را مطالعه کرده یا تاسیسات استراتژیک ذخیره گاز را توسعه دهد. اما مهمتر از همه ، او می خواهد شرط بندی بیشتری بر روی انرژی های تجدیدپذیر بگذارد و تمایلی به اظهارنظر در مورد این سوال ندارد هسته ایبه

از آنجا که همه در یک طول موج نیستند ، باید دید آیا همه 27 نفر این پیشنهادات کمیسیون اروپا را کافی می دانند یا خیر. ایده فرانسوی برای حذف ارتباط گاز و برق مورد مطالعه قرار خواهد گرفت. در حال حاضر هیچ چیز دیگری وجود ندارد. با این حال ، در برابر زنگ خطر ، برخی مانند آلمانی ها یا هلندی ها اقدامات کوتاه مدت را غیر ضروری می دانند زیرا بازار را تنظیم خواهند کرد.

► همچنین برای گوش دادن به: اتحادیه اروپا: آیا ما به اصلاح انرژی نیاز داریم؟

دیدگاهتان را بنویسید