آیا ویتامین B12 مدرکی برای موجودی برتر است؟ – متخصص اطفال


ادعاهای فوق العاده مستلزم شواهد فوق العاده ای است». کارل سیگان ستاره شناس در برنامه تلویزیونی خود در سال ۱۹۸۰ Cosmos (قابل خرید اینجا) با اشاره به داستان های بازدید خارجی ها. من سعی خواهم کرد که این را ملاقات کنم استاندارد ساگان با نشان دادن آن هشدار قدیمی در مورد ویتامین B۱۲ ممکن است شواهدی از دخالت حاکمیت باشد. یقیناً ما هرگز نمی‌توانیم همه راههایی را که در طول تاریخ بر امور افراد و جهان تأثیر الهی گذاشته است بدانیم. فلش بعدی یک مورد ممکن را علامت بزنید.

سلب مسئولیت: به عنوان یکی از همکاران آمازون، دکتر اتینگر از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کند. شما هیچ چیز اضافی پرداخت نمی کنید.

هشدار اسپویلر: اسپویلرهای اصلی در مورد اتصال …. و کتاب مقدس.

ویتامین B چیست؟۱۲?

ویتامین B۱۲، همچنین به عنوان شناخته شده است کوبالامیناین یک ماده مغذی ضروری برای همه حیوانات است، به این معنی که هیچ حیوانی آن را نمی سازد و همه باید آن را بخورند (یا به صورت تزریقی دریافت کنند). برای عملکرد سیستم عصبی، تولید گلبول های قرمز خون و سنتز DNA ضروری است. این در واقع از باکتری هایی ساخته شده است که تقریباً در همه جا از جمله روده بزرگ یافت می شوند. متاسفانه این ویتامین در آنجا جذب نمی شود و به جای آن حذف می شود. اوه به هدر دادن.

گیاهخواران ویتامین B دریافت می کنند۱۲ با مصرف آن با باکتری های موجود در غذا و آب آنها. برخی نیز هنگام جویدن نوزاد، آن را از باکتری های روده خود دریافت می کنند. گوشتخواران آنها را از خوردن می گیرند ب۱۲ در قسمت های بدن و در تخم حیوانات دیگر یافت می شود. لبنیات نیز در این کره خاکی نوع خاصی دارند که شیر مادر حیوان دیگری را می نوشند. ما نمی‌توانیم به آن برسیم، اما می‌توانیم با ذخایر اضافی ذخیره کنیم۱۲ در کبد ما

چرا نگران

گیاهخواران و وگان های معاصر در معرض خطر کمبود ویتامین B۱۲ کمبود چون غذای ما بسیار تمیز است. سبزیجات سه بار شسته شده، محصولاتی که در آب رشد می کنند، منابع آب استریل، استفاده گسترده از آنتی بیوتیک ها و شستن دست ها با صابون واقعاً قرار گرفتن گیاهخواران در معرض باکتری های خوب سازنده این ویتامین را محدود کرده است. منو برای علائم از AB۱۲ کمبود طولانی مدت:

 • رنگ پریدگی
 • بیکار
 • کم خونی
 • افسردگی
 • تاخیر رشد
 • وسواس
 • روان پریشی
 • سردرد
 • حافظه ضعیف
 • مشکلات تعادل
 • واکنش های غایب
 • تغییر در حرکت روده
 • بی اختیاری
 • زبان قرمز نرم
 • تنگی نفس

برخی از این نتایج می توانند دائمی و غیر قابل برگشت باشند. ریسکش نکن مکمل مصرف کنید (در مورد دوزها بیشتر بدانید اینجا).

۳-۲-۱ تماس

در کتاب داستانی تنهایی کارل سیگان، زنگ زدن (۱۹۸۵ برای خرید موجود است اینجا) نوع شواهدی را برای مواجهه با بیگانه نشان می دهد که با معیار او مطابقت دارد. دانشمند از شخصیت اصلی داستان، الی، که یک موجود فرازمینی بسیار پیشرفته است، می خواهد تا برنامه ای کامپیوتری برای محاسبه تعداد نامتناهی پی در دورتر از همیشه ایجاد کند. پیامی در انتظار بشریت در اعداد وجود دارد. بالاخره بعد از محاسبه ۱۰ پیام واضح را پیدا کردم۲۰ در نمایش پایه ۱۱ از π قرار می گیرد. این سرنخ بعداً پس از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که در آن زمان معلوم نبود با جهان به دست آمد. (۱۹۹۷.) زنگ زدن فیلم با فاش های بزرگ به گونه ای متفاوت رفتار می کند.)

اولین شکایت از غذای مدرسه

حال به وقایعی که در آن توضیح داده شده است بپردازیم کتاب دانیال، NIV، فصل ۱، در مقابل ۱-۲۱که احتمالاً در حدود ۵۹۷ قبل از میلاد اتفاق افتاده است. دانیال جوان، سالم و باهوش از یهودا انتخاب شد تا در دربار نبوکدنصر، پادشاه بابل، مشاور شود. دانیل و سه هموطنش از غذای غنی پادشاه امتناع کردند، احتمالاً به این دلیل که گوشت طبق قوانین کوشر خودشان تهیه نشده بود. دانیال و همراهانش می خواهند که فقط سبزیجات و آب بخورند. او برای سه سال از تمرینات خود یک رژیم غذایی گیاهی را اتخاذ می کند. در پایان تحصیلات خود، پادشاه متوجه می شود که دانیال و دوستانش آنقدر عاقل هستند که «هیچ یک از آنها برابر نیستند». آنها “ده برابر” بهتر از سایر مشاوران او هستند. مطمئناً هیچ نشانه شناختی از B وجود نداشت۱۲ ضرر – زیان.

ممکن است بیش از یک تایید سلطنتی از رژیم غذایی وگان در این قسمت وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که دانیل و دوستانش چه مدت فقط سبزیجات خوردند: ۳ سال. دانیل علائم A-B را نشان نمی داد۱۲ کمبود در هنگام خوردن وگان در آن زمان. سبزیجات باغ های پادشاه سه برابر محصولات مدرن شسته نمی شوند. دانیل احتمالاً داشت مقداری ب۱۲ از باکتری های موجود در غذا و آب او، دیگری منبع قبل از تصفیه آب مدرن.

رژیم‌های امروزی می‌توانند از آن پیروی کنند دانیال سریع خیلی از امروز یک نفر b نمی شود۱۲ از غذا و آب آنها، مصرف مکمل قبل از تمام شدن ذخایر این ماده مغذی ضروری در کبد بسیار مهم است. اما این واقعیت امروز برای ناظران در زمان دانیال ظاهر نمی شد، مهم نیست که چه مدت یک فرد فقط سبزیجات می خورد. در اینجا اولین معیارهای معیار ساگان آمده است: هیچ کس در آن زمان مشکوک نبود که مشکلی مانند b وجود دارد.۱۲ عدم مصرف فقط سبزیجات

چقدر ویتامین B۱۲ آیا در کبد ذخیره می شود؟

متوسط ​​کبد انسان ۱۵۰۰ گرم است که حاوی ۱۰۵۰ میکروگرم ویتامین B است.۱۲ در داخل ذخیره می شود. برآوردهای اولیه برای استفاده ۱ میکروگرم در روز بود که منجر به این شد دانشمندان در سال ۱۹۵۶ برای برآورد میانگین ذخیره ویتامین B۱۲ به طور کامل بیش از ۱۰۵۰ روز یا به اندازه کافی برای “سه سال دوام” مصرف کنید. داستان چیزهای بیشتری وجود دارد، همانطور که در دانشمندان ۱۹۶۰ میزان مصرف ویتامین B را دریابید۱۲ در کبد ۰.۱٪ در روز و آستانه ذخیره سازی پایین تر برای کبد برای حفظ سلامت ۳۰۰ میکروگرم. این مقادیر را به آن وصل کنید ماشین حساب فروپاشی نمایی نشان می دهد که از ۱۰۵۰ میکروگرم به ۳۰۰ میکروگرم ویتامین B می رسد۱۲ در کبد با نرخ استفاده روزانه ۰.۱٪، ۱۲۵۳ روز یا ۳.۴ سال طول می کشد.

بنابراین، این دلیل توصیه مدرن به گیاهخواران برای تکمیل ویتامین B است۱۲ قبل از اینکه فروشگاه های کبد در مدت ۳ سال در وب سایت های معتبر مدرن مانند مرک مانوآبه Health.com، و خدمات بهداشت ملی. اما، در اینجا، که در کتاب دانیال در حدود ۱۶۴ قبل از میلاد نوشته شده است، ممکن است پیامی از بینش برای انسان های بعدی وجود داشته باشد که مصرف سبزیجات را تنها به ۳ سال محدود کنند. چرا این بازه زمانی مشخص داده شد؟

فراموش نکنید که بنویسید که دانیل فقط ۳ سال از گیاهان خورد. باور کنید روزی دانستن این موضوع برای برخی افراد بسیار مهم خواهد بود.

آیا کسی یا چیزی آنقدر فیزیولوژی ما را درک کرده است که در گوش نویسنده زمزمه کند که یک تبلیغ کوچک عهد عتیق برای رژیم گیاهخواری بگذارد، اما فقط تا ۳ سال، مبادا مشکلات سلامتی ایجاد شود؟ پیام تنها زمانی ارزشمند خواهد بود که بشریت…

 • تصفیه آب اختراع شد (برای جلوگیری از ابتلا به وبا ابتدا کلر به منبع آب اضافه شد دهه ۱۸۵۰)
 • بهداشت سیستماتیک شستشوی دست آغاز شد (کشف دکتر سملویز در ۱۸۴۶)
 • نظریه میکروب بیماری را کشف کنیددهه ۱۸۶۰ توسط لویی پاستور)
 • آنها آنتی بیوتیک ها را کشف کردند.۱۹۲۷ الکساندر فلمینگ پنی سیلین را پیدا کرد)

… قبل از کشف ویتامین B۱۲ (۱۹۴۷). ای وای. آیا این آخرین مدرک مورد نیاز برای استاندارد ساگان است؟

را به روشی سالم تر بر پایه گیاهی تهیه می شود وعده غذایی کمتر۱۲ محتوا. اصطلاح “گیاه خوار” در ابداع شده است ۱۹۴۴ اما گیاهخواران به درجات مختلف قرن هاست که به دلایل فرهنگی یا صرفاً به دلیل در دسترس بودن برخی غذاها وجود داشته اند. قبل از ضدعفونی و استریل کردن مواد غذایی و آب مشکلی ایجاد نخواهد شد.

اولین جامعه گیاهخواری در سال تاسیس شد ۱۸۴۷ در انگلستان. گیاهخواران غالب در طول یک قرن بهبود بهداشت قبل از دانش ویتامین B۱۲ تنها باید کمتر از سه سال متوالی باشد تا مکمل‌های ویتامین B کبدی دوباره معرفی شوند۱۲ فروشگاه هایی با برخی محصولات حیوانی. آیا این دستورات عملی در کتاب مقدس بود؟ به هر حال، آیا یک کتاب خوب راهنمای مکتوب بسیاری از تصمیمات دیگری که در طول زندگی خود می گیریم نیست؟

در حسن نیت

البته، اعتقاد واقعی به موجود برتر نیازی به مدرک ندارد. برای آتئیست ها و آتئیست ها (مانند کارل ساگان) اگر این ویتامین B 3 ساله است، در زیر نظر دهید۱۲ مهلتی که در کتاب مقدس توضیح داده شده است صرفاً تصادفی است یا مطابق با معیار ساگان است. آیا بیش از ۲۰۰۰ سال قبل از ویتامین B هشداری نوشته شده بود؟۱۲ ناخواسته اما به طور سیستماتیک از رژیم غذایی وگان حذف شده است؟ آیا این پیامی به مردم قبل از زمان مصرف ویتامین B است؟۱۲ مکملی برای کاهش مصرف گیاه فقط برای مدتی که توسط یک کش معمولی کبد پشتیبانی می شود؟

برخی می گویند این نیاز به مکمل ها یک نقص بزرگ در یک برنامه غذایی وگان است. با این حال، همه مردم بیش از ۵۰ سال این مکمل توصیه می شود زیرا با افزایش سن، جذب دستگاه گوارش کاهش می یابد. افرادی که بیش از ۱۲ ماه از آنتی اسیدها استفاده می کنند باید از این مکمل استفاده کنند. یک فرد چاق باید ویتامین B مصرف کند۱۲ در صورتی که متفورمین برای آنها تجویز شده باشد یا تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند، مکمل را مصرف کنند. این نیاز مدرن به یک مکمل ویتامین ارزان قیمت که معمولاً تجویز می شود، استدلال معتبری بر علیه حداقل امتحان یک رژیم غذایی وگان نیست. لطفاً من را به خاطر این پیشنهاد به من سرزنش نکنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر