آیا وحید جلیلی روی شلوار زنده دراز کشیده است؟ / خواندن


بر اساس گزارش ها صدای ایران به گزارش خبرآنلاین، وحید جلیلی به سخنان مقام معظم رهبری درباره نحوه برخورد رسانه ملی با دستگیری ۳۱ تیر واکنش نشان داد. سارقان بانک ملی توسط ناجا همان دقایق اول را اعلام کرد! رئیس رسانه ملی (جبلی) و معاون سیاسی (خدابخشی) عوامل شکست خورده در این زمینه را توبیخ کردند. این برنامه مربوط به بیستم خرداد است.

با مشاهده این برنامه تلویزیونی اما مشخص شد که مجری برنامه (مهدی خسروی) مخاطب اصلی این برنامه بوده است. تذکر رهبر انقلاب ۲۳ و ۲۵ خرداد ماه روی آنتن زنده بوده است. بر اساس گزارشی که از شبکه خبر پخش شد، خسروی برخورد و لحن نامناسبی با فرمانده اطلاعات ناجا داشت.

حال معلوم نیست مهدی خسروی که مورد توبیخ قرار گرفته بود پس از تذکر رئیس و معاون صداسیما همچنان مجری برنامه های زنده بوده است؟ آیا وحید جلیلی دروغ گفته؟
آیا وحید جلیلی روی شلوار زنده دراز کشیده است؟  / خواندن
وحید جلیلی معاون فرهنگی صدا و سیما شد – اخبار صدا و سیما – اخبار فرهنگی تسنیم | تسنیم

تعلل تیم جدید رسانه ملی همین بس که متن تذکر مقام معظم رهبری در ۲۱ خرداد در سایت ایشان منتشر شد اما واکنش رئیس رسانه ملی مربوط به ۳۰ خرداد یعنی روزی است که ویدئویی از این هشدار رسانه ای ساخته شده است!

آیا رئیس سازمان صداوسیما به تذکر رهبر معظم انقلاب واکنش نشان داد یا رسانه ای شدن گسترده فیلم تذکر رهبر انقلاب، صداوسیما را وادار به واکنش کرد!؟