آیا نیاز به استفاده مجدد از اعداد کلان قدیمی دارید؟


آیا نیاز به استفاده مجدد از اعداد کلان قدیمی دارید؟ این س necessarilyال لزوما ساده نیست ، اما پاسخ کوتاهی وجود ندارد. ادامه مطلب را بخوانید!

10 کیلو کم کردید و دوباره به 15 رسیدید

شاید این رژیم واقعا جواب نداد … و شاید نباید دوباره امتحان کنید!
..
آیا رژیم خاصی را اجرا کرده اید که واقعا خوب عمل کند؟ کسی که به شما در کاهش وزن کمک کرده است؟ Maybe (شاید اعداد کلان آنقدر کم بود که در واقع بدن شما را گرسنه می کرد؟)
..
امتحان مجدد می تواند وسوسه انگیز باشد. به خصوص اگر (دوباره) وزن خود را افزایش دهید و به کارهای دیگر که م don’tثر نیستند ادامه دهید
..
اما یک ثانیه وقت بگذارید و به آن فکر کنید
..
اگر با این رژیم لاغر شده اید ، اما 6 ماه ، یک سال ، دو سال سریع در حال پیشرفت هستید ، دوباره سعی می کنید وزن خود را کاهش دهید ، احتمالاً همان وزن ، شاید رژیم در واقع کار نکرده باشد.
..
همانطور که دیدم ، رژیم غذایی مناسب نه تنها به کاهش وزن کمک می کند ، بلکه به کاهش وزن نیز کمک می کند. یعنی نباید بعد از چند ماه این رژیم را دوباره امتحان کنید
..
اکثر رژیم ها جواب نمی دهند. آنها به طور کلی کالری بسیار کمی دارند ، بسیار محدود کننده هستند و صادقانه بیشتر از آنکه فایده ای داشته باشند ضرر دارند.
..
به همین دلیل من رژیم نمی گیرم و چرا من و تیمم به مشتریانمان اجازه نمی دهیم رژیم بگیرند. شیوه زندگی CNC یک چربی ایمن و پایدار است که از قبل برنامه ریزی شده است ، بنابراین هم کوتاه مدت و هم طولانی مدت کار می کند.
..
آیا به رژیم غذایی یا شماره های قدیمی ماکرو بازگشتید به امید اینکه دوباره کار کند؟ برای بار دوم ایجاد شد؟
..دیدگاهتان را بنویسید