آشپزخانه جنوبی – مجله Gaston Alive


پرورش یافته با چای شیرین و نان ذرت…

امروز با کریستن رابسون، مالک آشپزخانه جنوبی صحبت می کنیم

ج.ا.: کریستن- کمی از خودت برایمان بگو… آیا اینجا بزرگ شدی و به مدرسه رفتی؟

کریستن: من در سالزبری به دنیا آمدم، اما در لکسینگتون، کارولینای شمالی بزرگ شدم. من مدتی در منطقه Triad زندگی کردم و بعداً در سال ۲۰۰۶ به کوه هالی نقل مکان کردم. تا آنجا که من از دانشگاه High Point هستم، در حال کار برای MBA خود در دانشگاه اشفورد هستم.

GA: چگونه با غذا شروع کردید؟

کریستن: وقتی بچه خیلی کوچکی بودم و به مادرم در آشپزخانه کمک می‌کردم آشپزی را شروع کردم. عکس‌هایی از من به‌عنوان یک چیز کوچک است که پیش‌بند را روی صندلی روی یک ماهیتابه چدنی در حال سرخ کردن مرغ ایستاده‌ام. مامان و پدرم من و برادر کوچکترم را تشویق کردند که عصر در باغمان کمک کنیم. آنها اهمیت مراقبت از باغ و شکرگزاری برای غذایمان را به من آموختند. یکشنبه‌ها بعد از کلیسا به مادرم کمک می‌کردم تا ناهار بزرگ خانگی‌مان را آماده کند که به نظر می‌رسید زمان زیادی طول بکشد زیرا از ابتدا درست شده بود. درست بعد از دبیرستان شروع کردم به درست کردن غذاهای خانگی و فروش آنها به پول بنزین. من ۳۰ سال است که از تهیه غذا لذت می برم، حتی در حین ادامه تحصیل، کار و تجارت، همه اینها در حالی که ۳ بچه را بزرگ کرده ام. مردم همیشه زمانی که نمی خواهند آشپزی کنند یا رویدادهای خاصی را سازماندهی کنند، تماس می گیرند.

GA: آشپزخانه جنوبی یک رستوران خرده فروشی بود، درست است؟ چه چیزی باعث تغییر شد؟

کریستن: بله، ما وارد سومین سال فعالیت خود به عنوان یک رستوران شده ایم که غذاهای خوشمزه خانگی سرو می کند. با پیروی از دستورات داوران در ۱۸ مارس، منطبق با مدل کسب و کار خود منطقی بود – من همچنان می خواستم به ارائه راحتی خانه خوشمزه به مشتریان ادامه دهم.

GA: در مورد وعده های غذایی روز شکرگزاری به ما بگویید

کریستین: ما غذاهای بوقلمون تکی و خانوادگی، مارینادها و غذاهای جانبی خانوادگی را نیز ارائه می دهیم. اگر می‌خواهید بوقلمون خود را سرخ کنید، ما همه راه‌حل‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم. می‌توانید در وب‌سایت ما www.southernkitchen.us پیش‌سفارش دهید امسال برای بسیاری از افرادی که نمی‌توانند عزیزان خود را ببینند، سخت است، بنابراین ما وعده‌های غذایی ویژه روز شکرگزاری را ارائه می‌دهیم. ما گزینه های زیادی را ارائه می دهیم!

GA: آیا شما خدمات پذیرایی را برای گروه های بزرگ، مانند کارکردهای شرکتی یا کلیسا ارائه می دهید؟

کریستن: ما وعده های غذایی فوتبال را در دبیرستان ها، کلیساها و شرکت های بزرگ سرو می کنیم. ما بسته ها و قیمت های خود را در وب سایت خود ارائه می دهیم. برخی از نمونه‌ها عبارتند از: تابه‌های کامل لازانیا، پای قابلمه‌ای مرغ، کاسرول مرغ، استیک و سس به سبک روستایی، میت‌لوف، پوره سیب‌زمینی طلایی یوکان، لوبیا سبز آهسته‌پخته، پنیر مک‌ان، کاسرول صبحانه، نان میمون، بیسکویت و سس و سالاد میوه آن را نبینی – فقط بپرس!

GA: می دانم که پای مرغ شما مانند کیک داغ فروخته می شود، آیا در تمام طول سال در دسترس هستند؟ چه غذاهای دیگری موجود است؟

کریستن: بله، آنها در تمام طول سال در دسترس هستند! ما تعداد زیادی پای موراویا و مرغ می فروشیم. پای موراویای ما سینه‌های مرغ سفید خرد شده است که بین یک پوسته کره‌ای پوسته‌دار قرار گرفته‌اند، و پای قابلمه‌ای دارای سیب‌زمینی قرمز، نخود سبز روشن و تکه‌های هویج است.

کاسرول

GA: آیا می توانید فقط وعده های غذایی تازه یا یخ زده را بردارید؟

کریستین: تمام وعده های غذایی ما با مواد اولیه با کیفیت بالا از تازه تا منجمد تهیه می شود. پنیر پیمنتو تازه و بسیاری از انواع فصلی. این اطلاعات در وب سایت ما موجود است.

GA: شیرینی برای تعطیلات چطور؟

کریستن: بله، ما انواع دسرهای تعطیلات را فقط برای شما ارائه می دهیم. من دوست دارم دسرها را بر اساس زمان سال، میوه های تازه و فصل انتخاب کنم. ما انواع پای میوه درست می کنیم – توت فرنگی مورد علاقه من است!! گاهی اوقات دوست دارم از دستور مادرم استفاده کنم تا کیک وارونه و آناناس را در دسترس مشتریان قرار دهم. من را به دوران کودکی ام در آشپزخانه برمی گرداند، جایی که تأثیر زیادی بر مادرم و سایر اعضای خانواده داشتم.

GA: درب ورودی شما می گوید “تازه. مواد محلی با کیفیت بالا!”

کریستن: ما دوست داریم از چیزهایی که تازه و در فصل هستند استفاده کنیم – ما محصولات زیادی را در بازار Mount Holly Farmer’s می خریم. ما بسیاری از گیاهان خودمان را پرورش می دهیم و دوست داریم هر زمان که می توانیم از محصولات محلی و عسل استفاده کنیم.

GA: بهترین فروشنده شما تا به حال چیست – و در مورد کریسمس و هدایای شرکتی چطور؟

کریستن: پای مرغ همیشه پرفروش است! مردم دوست دارند کیک کیک و پنیر ما را سرو کنند (و دریافت کنند).

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۷۷۳۳-۹۴۱-۷۰۴ یا www.southernkitchen.us تماس بگیرید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر