آزار جنسی پسر ۱۳ ساله در شهرری / ۹ شکایت دیگر / متهم دستگیر شدگزارش کردن صدای ایرانیکی از اخباری که فرماندهی انتظامی شهرستان ری روز چهارشنبه در قالب طرح چهاردهم رعد در کلانتری کهریزک به رسانه ها اعلام کرد، دستگیری جوانی بود که توسط یکی از اهالی شهرستان ری به جرم تجاوز جنسی تحت تعقیب بود. پسر ۱۳ ساله اش

چهاردهمین طرح پلیس رعد امروز با حضور نمایندگان رسانه های گروهی و مسئولان شهرستان ری و بخشداری کهریزک در کلانتری کهریزک برگزار شد.

خانواده های شاکی باید برای شکایت به پلیس مراجعه کنند

سرهنگ جلیلیان در این گردهمایی رسانه ای تاکید کرد: اگر خانواده ای از چنین جنایتی شکایت دارند بدون هیچ ترس و نگرانی شکایت خود را ثبت کنند و متوجه باشند پلیس در هر شرایطی از آنها حمایت خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بر پیگیری برای کشف این گونه جرایم که حاکی از امنیت و آرامش مردم است تاکید کرد و اعلام کرد: در صورت تایید جنایت پس از تحقیقات پلیسی هیچ مماشاتی در مقابل این گونه مجرمان نخواهیم داشت.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری علت جنایت را از متجاوز جویا شد که مرد جوان گفت: این اتفاق فقط یک بار رخ داد و در آن لحظه به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشتم.

سرهنگ جلیلیان ضمن اشاره به ادعای خانواده شاکی مبنی بر وجود شاکیان فراوان از این جوان، پرسید: شما در یک مورد حالت عادی نداشتید، آیا برای ۹ مدعی دیگر هم حالت عادی نداشتید؟

جوان بازداشت شده با بیان کذب بودن این ادعاها از جنایت خود ابراز پشیمانی کرد.