آزادی قدس شریف آرزوی شهید سلیمانی و همه شهدای مقاومت استگزارش کردن صدای ایرانسید ابراهیم رئیسی در دیدار «زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مقاومت را منطق برتر و در نهایت پیروز دانست و گفت: امروز می توان از مقاومت هم به عنوان یک ایده و هم در نتیجه دفاع از آن دفاع کرد. میدان عمل داده شده.

رئیس جمهور با اشاره به تحولات سرزمین های اشغالی افزود: نه توافقنامه های موسوم به صلح، بلکه «راه روشن مقاومت» توانسته دشمن را مستاصل و زمین خواران و حامیان رویکرد مقاومت در عرصه های مختلف کند. امید جهان.”

رئیسی با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با برخی کشورهای منطقه گفت: رژیم صهیونیستی تصور می کرد با عادی سازی و برقراری روابط با این کشورها می تواند برای خود امنیت ایجاد کند در حالی که این اقدامات برای خود امنیت ایجاد نکرد. صهیونیست ها به هر شکلی نمی شود، زیرا آنها از منطقه و تحولات آینده اطلاع و پیش بینی درستی ندارند.

وی حمایت از فلسطین و مقاومت را سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: ما در تحقق پیروزی مقاومت فلسطین و آزادی قدس شریف که آرزوی شهید است تردید نداریم. سلیمانی و همه شهدای مقاومت.

رئیس جمهور در ادامه حمایت ملت ها از موضوع فلسطین را بزرگ ترین مانع در برابر سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه خواند و افزود: امروز ملت های مسلمان منطقه به شدت از رژیم غاصب صهیونیستی متنفرند و به این موضوع فکر می کنند. مقاومت خط اصلی و اساسی در مقابله با این رژیم باشد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش در منطقه و جهان حضور پررنگ و قدرتمندی دارد. پیش از این و تردیدی نیست که رویکرد شخصی رئیس جمهوری اسلامی ایران در تحکیم روابط با کشورهای منطقه و ایستادگی در مقابل حاکمان نقش بسزایی در این زمینه داشته است.

امروز مقاومت فلسطین علاوه بر حضور پررنگ در غزه، در کرانه باختری رود اردن نیز حضور پررنگی دارد

«زیاد نخاله» در ادامه با ارائه گزارشی از توانمندی ها و فعالیت های انجام شده در فلسطین، به انفعال رژیم صهیونیستی در برخورد با نیروهای مقاومت به ویژه در غزه و کرانه باختری اشاره کرد و افزود: امروز مقاومت فلسطین علاوه بر حضور پررنگ خود در غزه، حضور پررنگی در کرانه باختری دارد و معتقد است که این موضوع در آینده منجر به افزایش فشار بر رژیم صهیونیستی و تغییر معادلات فلسطین خواهد شد و این دستاوردها به برکت حمایت از جمهوری اسلامی ایران

وی ضمن ابراز تاسف از اقدامات برخی کشورها در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: خوشبختانه ابتکار عمل نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین اهداف رژیم صهیونیستی در نزدیک شدن به برخی کشورهای عربی منطقه را تحت تاثیر قرار داده است.

امروز محور مقاومت با دستاوردهای چشمگیر بیش از هر زمان دیگری می درخشد

زیاد نخاله با بیان اینکه «امروز محور مقاومت با دستاوردهای چشمگیر قدرتمندتر از همیشه می درخشد»، تاکید کرد: ادامه این راه بی شک به تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی و به برکت حمایت جمهوری اسلامی ایران منجر خواهد شد. پیروزی ایران و به ویژه آیت الله خامنه ای نزدیک است. و انشاءالله همه با هم وارد قدس می شویم.