آخرین پست من در اینجا و به حفاری های جدید


باورش سخت است که ۱۷ سال پیش شروع به ارسال پست در این وبلاگ کردم. ۳,۶۱۴ پست وبلاگ بعداً و من فکر می کنم زمان آن رسیده است که اطلاعات جدیدی دریافت کنم.

این پلتفرم، پلتفرم بلاگر، عالی بوده است، اما به‌روزرسانی نمی‌شود، درهم و برهم است، و فکر می‌کنم زمان آن رسیده که به مرتع جدید در Substack بروم، جایی که ممکن است سعی کنم پادکست‌هایی اضافه کنم و به نوشتن برگردم. نکته ای که در مورد نوشتن در حال حاضر وجود دارد – حقیقتاً فکر می کنم که در زمینه همه گیر بررسی آن چالش برانگیز است. در مقایسه بی اهمیت به نظر می رسد، به همین دلیل است که من از این پلتفرم استفاده کرده ام تا آنچه را که فکر می کنم برخی از بهترین و مفیدترین مقالات در مورد کووید است به شما ارائه دهم. من به احتمال زیاد به این کار ادامه خواهم داد، اما متوجه می شوم که به احتمال زیاد هرگز به سال ۲۰۱۹ باز نخواهیم گشت و بنابراین باید راهی برای انجام کارهایی بیش از ایجاد پیوندها پیدا کنم.

کسانی از شما که در اینجا مشترک ایمیل هستید، نیازی به انجام هیچ کاری نیست، با فرض اینکه من همه دکمه ها را به درستی کلیک کردم، باید Substack Weighty Matters را در ساعت ۷ صبح امروز صبح به وقت شرقی دریافت کنید.

از اینکه وقت خود را در اینجا با من می گذرانید متشکرم.

[Also, it’s that time of year again, this Movember I’m trying to channel my best Steven Ogg from the Walking Dead as that seems somehow apropos to the times.

To be honest, I wasn’t sure I was going to do Movember this year, and then I watched a video where they discussed their funding of a first responder led program for first responders with PTSD and that got me back in line quickly. I’ve raised just over a third of my goal and would certainly welcome and appreciate your donations which you can give by clicking here.]